reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a ja z takim pytaniem jak to było z tymi badaniami prenatalnymi? Mam wizytę na 21.05, dzwoniłam do lekarza i powiedział że jak plamienie ustąpiło i dobrze się czuje, to nie muszę przychodzić wcześniej. Tego 21 będę miała 10+4/10+5tc. Na necie piszą, że prenatalne od 11 do 13+6tc. Czyli pewnie to musi być 11tc już zaczęty? Nie pamiętam jak z synkiem miałam 🙈
 
Dziewczyny kiedy robiłyście pierwsze usg? Ja zadzwoniłam właśnie,żeby się umówić na wizytę i USG..bylam przekonana, że pewnie gdzieś za tydz mnie zapisze a ona mi wyznaczyła jutro termin na godz 19 :o według apki jest 5+4.. Wiadomo, że może być i młodsza..mam mieszane uczucia czy iść jutro czy przełożyć jakoś wizyte na za tydzień..
 
Prenatalne muszą być 11+2 do 13+6. Jeśli będziesz miała 10+ na wizycie to jest za wcześnie.
Dziewczyny a ja z takim pytaniem jak to było z tymi badaniami prenatalnymi? Mam wizytę na 21.05, dzwoniłam do lekarza i powiedział że jak plamienie ustąpiło i dobrze się czuje, to nie muszę przychodzić wcześniej. Tego 21 będę miała 10+4/10+5tc. Na necie piszą, że prenatalne od 11 do 13+6tc. Czyli pewnie to musi być 11tc już zaczęty? Nie pamiętam jak z synkiem miałam [emoji85]
 
Dziewczyny kiedy robiłyście pierwsze usg? Ja zadzwoniłam właśnie,żeby się umówić na wizytę i USG..bylam przekonana, że pewnie gdzieś za tydz mnie zapisze a ona mi wyznaczyła jutro termin na godz 19 :o według apki jest 5+4.. Wiadomo, że może być i młodsza..mam mieszane uczucia czy iść jutro czy przełożyć jakoś wizyte na za tydzień..

Ja bym przełożyła na za tydzień. Ja byłam z synkiem z OM 7+2, a na usg wyszło 6+1. Teraz też byłam z OM 7+1, a na usg 6+4 😉
 
Może być tylko pęcherzyk. Ja idę jutro, 5+6 ale nie mam pewności czy na nfz mi zrobi usg. Prywatną wizytę umówiłam 6+6.
Dziewczyny kiedy robiłyście pierwsze usg? Ja zadzwoniłam właśnie,żeby się umówić na wizytę i USG..bylam przekonana, że pewnie gdzieś za tydz mnie zapisze a ona mi wyznaczyła jutro termin na godz 19 :o według apki jest 5+4.. Wiadomo, że może być i młodsza..mam mieszane uczucia czy iść jutro czy przełożyć jakoś wizyte na za tydzień..
 
Dziewczyny kiedy robiłyście pierwsze usg? Ja zadzwoniłam właśnie,żeby się umówić na wizytę i USG..bylam przekonana, że pewnie gdzieś za tydz mnie zapisze a ona mi wyznaczyła jutro termin na godz 19 :o według apki jest 5+4.. Wiadomo, że może być i młodsza..mam mieszane uczucia czy iść jutro czy przełożyć jakoś wizyte na za tydzień..
Ja byłam na 1 usg w 5+1 widoczny był pęcherzyk ciążowy. Ginekolog powiedział, że na kolejnej wizycie powinno już być serduszko.
 
reklama
Dziewczyny mam bete.
25. 04 - 4 689
27.04 - 6 425

Kalkulator wyliczył, że jest w normie.

Ja się trochę jednak martwię że to mały przyrost ....
Screenshot_20200427-141655_Chrome.jpg
 
Do góry