reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

My niestety jeszcze z tesciami.. moj od poczatku robi mi sniadania. Nie mam sily z rana a wstanie z lozka konczy sie zadyszka. Chcialabym jak najszybciej wyprowadzic sie z mieszkania tesciow ale poki co nasze plany z budowa stanely. Tesc tylko flaki kielbasy ozory i wszystko bleee jada. Ja nie jadalam prawie 10 lat miesa i chyba znow mnie odrzuci. On nie potrafi do tej pory nauczyc sie mieszkac z nami.. psychicznie z nim tu wysiade. A tu ciaza.. :(
Szczerze współczuję bo dla mnie mieszkanie "na kupie" to scenariusz z koszmaru ;)
Ciężko żeby każdy czuł się jak u siebie i swobodnie a jeszcze nie wchodzić sobie w drogę. Wiem, że u niektórych to działa ale ja się po dwóch dniach u teściów męczę mimo, że są dla mnie bardzo mili. Ale jak już macie jakąś wizję przeprowadzki to jest się jakiej myśli łapać ;)

bleh, jako wegetarianka po samym przeczytaniu się wzdrygnęłam :p większości mięs i podrobów nigdy nawet nie spróbowałam bo od dzieciństwa na samą myśl mnie cofa. Takie flaki czy smalec to nawet brzmią ohydnie.


A mój mąż dziś musi pracować więc ja tak sobie siedzę i gniję. Mieliśmy jechać na spacer do lasu ale na serwerach awaria i musi to ogarnąć. Sama do lasu nie chcę a w niedzielę na naszych trasach spacerowych pelno ludzi. Jutro sobie w dzień pójdę jak wszyscy będą w pracy (ja mam elastyczne godziny a i mało pracy teraz)
 
reklama
Coraz mocniej ciągnie mnie ta strona po ciąży pozamacicznej. Strasznie się boję powtórki... Ale raczej jakby to była pozamaciczna to mimo duphastonu pewnie bym plamiła.
 
Ja mam straszny strach przed znieczuleniem i faktem ze nie czuje sie od pasa w dół...okropnie mnie to przeraża

Wtedy będziesz myślała o Dziecku .
O tym strachu już nie.
Jak mnie kroili modliłam się o Małego żeby wszystko było ok.
O reszcie nie myślisz.
Ja miałam 10 godzinny poród , który nie postępował . Rozwarcie 10 ale Mały się nie wstawial
Dzisiaj niedziela więc nie, jutro idę. Liczę że będzie miesly 1700 a 4000 w zależności jak przyrośnie czy 100% czy koło 200%

Pozamaciczna to chyba mało przyrasta ?
 
Szczerze współczuję bo dla mnie mieszkanie "na kupie" to scenariusz z koszmaru ;)
Ciężko żeby każdy czuł się jak u siebie i swobodnie a jeszcze nie wchodzić sobie w drogę. Wiem, że u niektórych to działa ale ja się po dwóch dniach u teściów męczę mimo, że są dla mnie bardzo mili. Ale jak już macie jakąś wizję przeprowadzki to jest się jakiej myśli łapać ;)

bleh, jako wegetarianka po samym przeczytaniu się wzdrygnęłam :p większości mięs i podrobów nigdy nawet nie spróbowałam bo od dzieciństwa na samą myśl mnie cofa. Takie flaki czy smalec to nawet brzmią ohydnie.


A mój mąż dziś musi pracować więc ja tak sobie siedzę i gniję. Mieliśmy jechać na spacer do lasu ale na serwerach awaria i musi to ogarnąć. Sama do lasu nie chcę a w niedzielę na naszych trasach spacerowych pelno ludzi. Jutro sobie w dzień pójdę jak wszyscy będą w pracy (ja mam elastyczne godziny a i mało pracy teraz)
Czyli dobrze mnie rozumiesz ;) ja szanuje bardzo tesciowa wrecz uwielbiam ja ale tesc to typ wszystko zrobi najlepiej a zrob sama to i tak wedlug niego zle nie tak i nie po jego mysli ;) ja orzez mdlosci utknelam w lozku.. modle sie az bede mogla zalatwic grubsza sprawe zeby poczuc sie lzej na brzuchu 😂😅
 
Wtedy będziesz myślała o Dziecku .
O tym strachu już nie.
Jak mnie kroili modliłam się o Małego żeby wszystko było ok.
O reszcie nie myślisz.
Ja miałam 10 godzinny poród , który nie postępował . Rozwarcie 10 ale Mały się nie wstawial

Pozamaciczna to chyba mało przyrasta ?
Teoretycznie tak. Ale póki ma miejsce zarodek by rosnąć to może wzrastać dobrze. Cóż no mam nadzoeje, że jutro beta będzie prawidłowa.
 
reklama
Do góry