reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja muszę zobaczyć w aptece za tym segregatorem ciążowym, bo pamiętam, że w jednym był. Może dzisiaj nawet kupię. Chociaż kurcze nie wiem czy nie zapeszę.
Myśle, ze jak mamy donosić te ciąże to przedwcześnie kupiony segregator tego nie powstrzyma ;) a jak jest coś nie tak to czekanie z kupnem tez niczego nie zmieni.

ja wyszłam z założenia, ze nawet jak nie teraz to przyda się następnym razem. Dane dotyczące tej ciąży wypełniłam na razie ołówkiem bo mimo, ze jestem dobrej myśli to nigdy nie wiadomo ;)
 
reklama
Każda, która chce objawy. Zapraszam. :)

Ja zdycham. Staram sie jeść ale po wszystkim mi niedobrze, widzę jak bardzo mąż musi ze mna walczyc zebym coś jadła. Wiem, ze muszę ale po wszystkim mi sie odbija, wszystko mnie muli. Wczoraj nawet o północy zwracalam wszystko co zjadlam przez dzień.
Przez to wszystko nawet sie nie cieszę, bardziej opadam z sil. :(
Biedna.
Ale na szczescie m nawet jak niewiele zjesz to ciaza ma jakies swoje zapasy, dużo kobiet żyje o krakersach te 3 pierwsze miesiące a dzieci rodzą się zdrowe ;) tylko się umordujesz sama biedna.
mam nadzieje, ze przejdzie szybko i będziesz mogła się już tylko cieszyć ;)
 
U mnie dziś 7+6, nie mam siły żyć, całe dnie leżę w łóżku, moj narzeczony aby donosi mi jedzenie 🙈 nie mam mdłości za bardzo, ale po prostu nie mam na nic siły, ciągle bym spała, leżała i tak na zmianę 🤷‍♂️
 
Mam nerwice lękową od 5 roku zycia i chorowalam na depresje. W sumie cale zycie jestem na leczeniu z przerwami. Chcialam w ciazy nic nie brac ale chyba nie bede w stanie i zastanawiam sie nad poszukaniem lekarza ktory cos mi przepisze. Puki co lecze sie u psychoterapeuty ale ona lekow nie moze wypisac.
Ja rozmawiałam ze swoim ostatnio. Ma mi przepisać leki które można brać w ciąży jak tylko będę miała pewna ciążę na 100%. Z tym, że do tej pory brałam leki z dawka jak dla 8 letniego dziecka. Więc w moim przypadku może istnieją takie leki.. Musisz popytać
 
No to radość przeogromna :-)
Ja sobie zrobiłam wycieczkę do rossmana.
Kupiłam sobie mgiełka do ciała. Olejek z jakiś orzechów Venus róż do policzków.
Ale fajnie :D
Otwarty jest Rossmann dzisiaj? :D myślałam iść starszej kupić kaszkę mleczno ryżowa bo mleka już prawie wogole nie chce pić i wylewam. Chyba, że krowie i do tego kleik. Nie wiem co lepsze będzie dla dwulatki [emoji16]
 
Ja wieczorem, w nocy i rano. Tak, że nie mogę oddychać.

Mi pomagają krople sudafed odrazu ulga.

W poprzedniej ciąży miałam katar od początku. Trwało to jeszcze z rok po ciazy. Nie wyrabialiśmy na chusteczki [emoji16] A w tej ciąży wiecznie kicham [emoji23]

Właśnie to nie katar tylko jakby opuchnięte śluzówka, obie dziurki zatkane, na szczęście pomaga sudafed.

Współczuję tym co się tak zle czują :( U.mnie trochę lepiej.. nadal mdli Ale nie ma tragedii..
Sił nie mam na nic. Najchętniej spalabym caly dzien, no ale nie można tak.

Dziś mnie naszło na słodkie.. a teraz mnie muli. Bleh.
 
Tak piszecie o objawach. U mnie na chwilę zupełnie ustąpiły i w pierwszej chwili się przerazilam. Ale po jednym czy dwóch dniach znowu pojawił się ból podbrzusza i mdłości ale te mdłości, które są teraz nie męczą mnie aż tak bardzo więc super. Za to wczoraj przeokropne bolał mnie kręgosłup i trochę się przerazilam i mąż też bo u mnie od bólu pleców zaczynały się poronienia :( dziś spałam na poduszce dla ciężarnych i na razie jest lepiej z plecami, oby tak dalej i oby to nie wróżyło nic złego. Juz się oswoiłam z myślą, że będę mamą pod koniec roku :)
Piszecie o objawach. To mam pytanie. Jeszcze zanim zrobiłam test, zaczęły się u mnie takie dziwne zawroty. Jak w spowolnionym tempie gdy się obracam czy patrzę na boki. Ma tak któraś z Was?
Kochana nawet jeśli nie będzie mogła rodzic naturalnie to nie jest ważne. Dasz sobie radę nawet jeśli będzie to CC. Wazne, żeby Tobie i dzidziusiowi nic się nie stało podczas porodu.
Ja chyba będę prosiła o cc. O ile można na życzenie. Źle znisolam poród naturalny. Zielone wody, mała się zaklinowała i dwie godziny parlam.
 
Ostatnia edycja:
Biedna.
Ale na szczescie m nawet jak niewiele zjesz to ciaza ma jakies swoje zapasy, dużo kobiet żyje o krakersach te 3 pierwsze miesiące a dzieci rodzą się zdrowe ;) tylko się umordujesz sama biedna.
mam nadzieje, ze przejdzie szybko i będziesz mogła się już tylko cieszyć ;)
Dokładnie . Ja do 15 tygodnia jadłam dwie łyżki rosołu na dzień. Nie wymiotowałam a miałam takie mdłości, że z łóżka się podnieść nie mogłam. Schudłam 9 kilo a malutka rosła i rosła. Zdrowa, duża i mądra. :)
 
reklama
Myśle, ze jak mamy donosić te ciąże to przedwcześnie kupiony segregator tego nie powstrzyma ;) a jak jest coś nie tak to czekanie z kupnem tez niczego nie zmieni.

ja wyszłam z założenia, ze nawet jak nie teraz to przyda się następnym razem. Dane dotyczące tej ciąży wypełniłam na razie ołówkiem bo mimo, ze jestem dobrej myśli to nigdy nie wiadomo ;)
Ja swój poprzedni oddałam, nie chciałam mieć czegokolwiek co by przypominało mi o poronieniu.
 
Do góry