reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mnie wlasnie po raz pierwszy sie zrobilo tak niedobrze od zapachu, weszlam do kuchni a tam przez okno od sasiada zapach jakiejs smazonej sloniny i mnie wyrzucilo z kuchni 🤢
A poza tym to spac, spac, pic, siku, spac...


Aaaa ja jeszcze jeść. Właśnie MUSIAŁAM zamówić pad thai. I byłam w biedzie po masło orzechowe jak nigdy nie ma masła u nas w domu bo nie jemy tak jest
 
reklama
Tak mnie cala noc arytmia meczyla ze myslalam ze juz nie dam rady. Zastanawiam sie czy bedzie jakakolwiek szansa z moja przepuklina przelyku a z tym i arytmią na porod naturalny...😭
Kochana nawet jeśli nie będzie mogła rodzic naturalnie to nie jest ważne. Dasz sobie radę nawet jeśli będzie to CC. Wazne, żeby Tobie i dzidziusiowi nic się nie stało podczas porodu.
 
Mam i ja swój :)
 

Załączniki

  • 1587904869884325648829402423113.jpg
    1587904869884325648829402423113.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 57
U mnie dzis 8+4, przeszły mi mdłości, pojawiają się delikatne tylko rano, ale to raczej z głodu. Za to biust mi chyba wybuchnie, no i oczywiście znowu przyplatała mi się infekcja, ale traktuję to jak katar za parę dni minie. Lekarz pocieszał że jak miałam częste to teraz będą 2 razy częstsze :)
 
Ja muszę zobaczyć w aptece za tym segregatorem ciążowym, bo pamiętam, że w jednym był. Może dzisiaj nawet kupię. Chociaż kurcze nie wiem czy nie zapeszę.
Chyba nie ma co wierzyc w zabobony, ja w 5 tyg musiałam już w pracy powiedzieć co i jak takze co ma być to będzie, głowa do góry, a segregator zapowiada się na super przydatny :)
 
Chyba nie ma co wierzyc w zabobony, ja w 5 tyg musiałam już w pracy powiedzieć co i jak takze co ma być to będzie, głowa do góry, a segregator zapowiada się na super przydatny :)
No ja juz miałam dwa lata temu segregator. W zabobony nie wierzę, chodzi o to czy to będzie sens w ogóle... Czy się coś złego nie wydarzy.
 
reklama
Każda, która chce objawy. Zapraszam. :)

Ja zdycham. Staram sie jeść ale po wszystkim mi niedobrze, widzę jak bardzo mąż musi ze mna walczyc zebym coś jadła. Wiem, ze muszę ale po wszystkim mi sie odbija, wszystko mnie muli. Wczoraj nawet o północy zwracalam wszystko co zjadlam przez dzień.
Przez to wszystko nawet sie nie cieszę, bardziej opadam z sil. :(
 
Do góry