reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
U nas wreszcie dzis pozwolili dzieciom wyjsc na pole 😁 Z jednym rodzicem i do kilometra od domu, place zabaw nadal zamkniete, ale to nic, beda polowac na pokemony 😉 No i wreszcie jest ladna pogoda bo tu lalo chyba z dwa tygodnie.


No to radość przeogromna :-)
Ja sobie zrobiłam wycieczkę do rossmana.
Kupiłam sobie mgiełka do ciała. Olejek z jakiś orzechów Venus róż do policzków.
Ale fajnie :D
 
Wg OM 5+4, wiem że to wcześnie ale prawie wszystkie tu piszą o objawach od samego początku dlatego się trochę stresuje.

Ja z Synem też nie miałam spektakularnych objawów. Jedyne co to więcej mi się pić chciało pić pić.
I sikuuu.
Później doszły rewelacje ale tak około 10 tygodnia.
I od samego początku miałam faze na kiwi i żelki haribo.
Także easyyy
 
U nas wreszcie dzis pozwolili dzieciom wyjsc na pole 😁 Z jednym rodzicem i do kilometra od domu, place zabaw nadal zamkniete, ale to nic, beda polowac na pokemony 😉 No i wreszcie jest ladna pogoda bo tu lalo chyba z dwa tygodnie.
Dwa tygodnie deszczu by sir u nas przydalo. Susza okropna jest, strach pomyśleć jakie będą ceny żywności, jesli nie spadnie wiecej deszczu. Wczoraj troche popadalo pierwszy raz od bardzo dawna.
A jak było z Synkiem ?
Rzygalam jak.kot od samego początku i bylam strasznie senna.
Wg OM 5+4, wiem że to wcześnie ale prawie wszystkie tu piszą o objawach od samego początku dlatego się trochę stresuje.
Ja myske, ze nie ma sie czym stresowac, przyjdzie w koncu i na.nas czas ;)
 
U nas niektore sklepy sa otwarte w niedziele, glownie te gdzie pracuja pakistanczycy, ale dzieci jeszcze do sklepow nie wpuszczaja. Wiec jak isc na zakupy, to bez dzieci.
 
Dwa tygodnie deszczu by sir u nas przydalo. Susza okropna jest, strach pomyśleć jakie będą ceny żywności, jesli nie spadnie wiecej deszczu. Wczoraj troche popadalo pierwszy raz od bardzo dawna.

Rzygalam jak.kot od samego początku i bylam strasznie senna.

Ja myske, ze nie ma sie czym stresowac, przyjdzie w koncu i na.nas czas ;)
No wiem, cos sie poprzestawialo na tym swiecie z pogoda, u Was koszmar z ta susza, nawet wplacalam na walke z tym pozarem w Biebrzy. Na prawde ten rok nie najlepiej sie zaczal w przyrodzie 😞
 
Ale spokojnie, nie każda ciaza daje objawy! Moja przyjaciółka dopiero w trzecim trymestrze miała zgagę i to tyle.

Ja się cieszę, ze mam słabe objawy bo jakbym miała rzygac dalej niż widzę to dziękuje bardzo ;p
a senność oddam pierwszej chętnej na objawy bo mam wrażenie, ze przesypiam życie ;D
 
reklama
No wiem, cos sie poprzestawialo na tym swiecie z pogoda, u Was koszmar z ta susza, nawet wplacalam na walke z tym pozarem w Biebrzy. Na prawde ten rok nie najlepiej sie zaczal w przyrodzie 😞
To prawda, rok zaczął sie wyjątkowo kiepsko. Ale na szczęście prognozuja, ze maj juz ma nie byc taki suchy, cale szczęście.
 
Do góry