reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Oby było dobrze. A niestety nie da się nie denerwować 🙁 wczoraj na usg wszystko ok, a dziś plamienie i ból podbrzusza z prawej strony niewiadomo skąd..

Wiesz ja miałam tak w ciąży z synem w 8 tygodniu ale byłam na świętach daleko od domu i nawet nie miałam możliwości zadzwonić do lekarza , wszytsko będzie dobrze ale postaraj się rozluźnić, może coś zalegało albo lekarz podrażnił podczas badania .
 
No właśnie wczoraj miałam usg, ale plamić zaczęłam dopiero dziś... Teściowa właśnie jest w pracy w szpitalu i powiedziała żebym w razie co przyjechała..
Jak masz możliwość i teściowa w szpitalu to może podjedz? Jeżeli ma Cię to uspokoić to warto ;)


@Ragda mi się naprawdę podoba, starannie wykonany, bardzo fajnie podzielone to wszystko, przynajmniej łatwy dostep do wszystkich badań. Ja już sobie uzupełniłam... ołówkiem :p
 
No właśnie przekonałam Internet i nie każdy ma objawy niekiedy ciążę przechodzą bez objawowo ale człowiek nastawia się psychicznie na jakieś objawy. A u mnie prawie zero. Nawet senność mnie nie lapie ehh. Pierwsze człowiek zastanawia się czy się uda a potem czy wszystko okey i tak do konca

Ja to nawet nie mam 4 tygodni ale porównuje trochę do ciąży pierwszej . Wtedy zaczęły się objawy w 8 tygodniu jak zaczęłam wymiotować ostro i to był jedyny objaw , pamietam ze się wcale nie stresowałam wtedy a teraz każdy dzień to dla mnie koszmar marze już aby była środa zeby okres nie przyszedł i zeby dalej były 2 kreski . W poniedziałek powtórzę test powinna już być wyraźniejsza
 
Wiesz ja miałam tak w ciąży z synem w 8 tygodniu ale byłam na świętach daleko od domu i nawet nie miałam możliwości zadzwonić do lekarza , wszytsko będzie dobrze ale postaraj się rozluźnić, może coś zalegało albo lekarz podrażnił podczas badania .

Ja z pierwszym synkiem plamiłam też, ale to było po stosunku..
 
Ja z pierwszym synkiem plamiłam też, ale to było po stosunku..

Ja w ciąży z synem w 3 tygodniu miałam krwotok ze mnie ratowali w szpitalu i myśleli ze pewnie poroniłam a nic nie wiedziałam . Okazało się tydzień później ze jestem w ciąży i nikt nie powiedział mi co było przyczyna . Także tez się zdarzają takie sytuacje .
 
No właśnie przekonałam Internet i nie każdy ma objawy niekiedy ciążę przechodzą bez objawowo ale człowiek nastawia się psychicznie na jakieś objawy. A u mnie prawie zero. Nawet senność mnie nie lapie ehh. Pierwsze człowiek zastanawia się czy się uda a potem czy wszystko okey i tak do konca
A jak się urodzi to już zmartwień nie będzie końca [emoji6]
Bądźmy dobrej myśli [emoji3590]
 
reklama
Do góry