reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No to tyle dobrego, ze nie jestem jedyna bez wiary xD

ale w ogóle śniło mi się nad ranem, ze omawiam z mezem jak powiemy rodzicom i taki miałam super pomysł (taka mądra podświadomość) i nagle mąż mnie obudził. Jeżu jakie to było dziwne uczucie bo ja z nim właśnie rozmawiałam, to było takie realistyczne.

Dostałam segregator właśnie!
Pokaz srodek :D
 
reklama
Tak to wyglada:
Przednia okładka wewnętrzna ma miejsce na imię nazwisko i numer, także dla drugiej osoby kontaktowej i kieszonkę na kartę ciąży i grupe krwi.

a później są takie kieszonki na badania poszczególne, jakies tabelki do wypełniania, podstawowe informacje o tych badaniach ;) a w kieszonce do porodu jest tez odhaczalna lista rzeczy, które należy spakować do torby ;)

Nie wiem dlaczego te zdjęcia się tak obracają jak dodaje z telefonu.
 

Załączniki

  • D3751DA2-4735-490C-958F-903487D69FFF.jpeg
    D3751DA2-4735-490C-958F-903487D69FFF.jpeg
    42,7 KB · Wyświetleń: 70
  • 0A3F7F37-FCE7-4DE0-BAAE-CC9D880B5DBA.jpeg
    0A3F7F37-FCE7-4DE0-BAAE-CC9D880B5DBA.jpeg
    46,5 KB · Wyświetleń: 72
  • 0DAEEDC9-9AC6-4FED-B79B-4071DA267F4A.jpeg
    0DAEEDC9-9AC6-4FED-B79B-4071DA267F4A.jpeg
    54,8 KB · Wyświetleń: 66
  • C54D1B1C-B29F-4B46-A830-DABD6C9516AC.jpeg
    C54D1B1C-B29F-4B46-A830-DABD6C9516AC.jpeg
    60,6 KB · Wyświetleń: 71
Dziewczyny a ja zaczęłam plamić. Przy podtarciu było takie lekko brązowe, później jak poszłam to było najpierw brązowe a za chwilę normalna krew (nie dużo, ale było).. Do tego lekki ból brzucha jak na okres. Zadzwoniłam do ginekologa i ma mi przysłać zaraz receptę na duphaston, muszę odpoczywać i zobaczymy co dalej... Mówił, że jak ból będzie większy albo krwawienie będzie większe to do szpitala..
 
Tak to wyglada:
Przednia okładka wewnętrzna ma miejsce na imię nazwisko i numer, także dla drugiej osoby kontaktowej i kieszonkę na kartę ciąży i grupe krwi.

a później są takie kieszonki na badania poszczególne, jakies tabelki do wypełniania, podstawowe informacje o tych badaniach ;) a w kieszonce do porodu jest tez odhaczalna lista rzeczy, które należy spakować do torby ;)

Nie wiem dlaczego te zdjęcia się tak obracają jak dodaje z telefonu.
Ooo dzieki ❤️ coraz bardziej mnie kusi :)
 
Ja byłam na usg w 5t6d (według OM) i miałam pęcherzyk z ciałkiem żółtym i w sumie też się martwię czy wszystko okey. Bo praktycznie żadnych objawów nie mam ani senności ani młodości. Jedynie co to częste siku i miałam bóle jajników i brzucha... I już martwię się czy wszystko okey ;(
 
U mnie chyba dalej w las nie będzie.
Ustępują mi objawy. Do tego w 5+3 Na USG było widać same jajo płodowe.
Lekarz uspokajał że może jeszcze nie być widać.
Jednak ja mam same złe przeczucia :/
I tak lekarza swojego mam dopiero 14 maja
Ten lekarz o którego teraz byłam powiedział żebym przyszła za tydzień i sprawdzi mnie między pacjentkami.
Chyba tak pójdę. Ale coś czuje że czeka mnie szpital :/
Ja chyba w 5+4 albo 5+5 miałam zarodek 2mm i serduszko, ale on był własnie taki malutki, że wydaje mi się, że tutaj z dnia na dzień może się wszystko zmienić. Jakbyś może była na wizycie te dwa dni później, to już by było widać. Najlepiej właśnie sprawdzić po tygodniu albo dwóch jak to wygląda.
 
Dziewczyny a ja zaczęłam plamić. Przy podtarciu było takie lekko brązowe, później jak poszłam to było najpierw brązowe a za chwilę normalna krew (nie dużo, ale było).. Do tego lekki ból brzucha jak na okres. Zadzwoniłam do ginekologa i ma mi przysłać zaraz receptę na duphaston, muszę odpoczywać i zobaczymy co dalej... Mówił, że jak ból będzie większy albo krwawienie będzie większe to do szpitala..
To teraz odpoczywaj jak lekarz zalecił!
I staraj się nie denerwować. Będzie dobrze [emoji3589]
 
Dziewczyny a ja zaczęłam plamić. Przy podtarciu było takie lekko brązowe, później jak poszłam to było najpierw brązowe a za chwilę normalna krew (nie dużo, ale było).. Do tego lekki ból brzucha jak na okres. Zadzwoniłam do ginekologa i ma mi przysłać zaraz receptę na duphaston, muszę odpoczywać i zobaczymy co dalej... Mówił, że jak ból będzie większy albo krwawienie będzie większe to do szpitala..

Kurczę ja też tak plamiłam, ale wtedy nie wiedzialam że jestem w ciąży, myślałam że okres mi się spóźnił. Dostałam luteinę przy pierwszej wizycie i na razie jest ok. Teraz mając świadomość to chyba bym wolała dla pewności jechać do szpitala, chociaż z tymi szpitalami to też strach.. A może to po badaniu, wczoraj miałaś USG i coś jeszcze robił?
 
reklama
Do góry