reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mi na początku wydawało się że siup i będę w ciąży. Nigdy tabletek anty nie brałam i z mężem postanowiliśmy że chcemy dziecko i tak miesiąc po miesiącu leciał i w udanym cyklu byłam pewna że okres się spóźnia bo często miałam tak że przesuwał się o dwa trzy dni. I mówię zrobię test bo w domu leży przynajmniej nie będę się łodzic. Jak zobaczyłam dwie kreski to oniemiałam chyba 5 minut do mnie dochodziło że są dwie kreski budzę mojego mówię mu że mam wiadomość on co okres dostałaś a ja nie chyba jestem w ciąży. Dopiero doszło do mnie jak zrobiłam drugi test o 16 i były piękne mocne kre
Moge zapytac ile masz lat? :)
 
Ooo tak Ci powiedziała ginekolog? Mi wyszło wczoraj 96.8 i jestem przerażona. Nie konsultowałam tego jeszcze z nikim, bo wizytę mam 5 maja dopiero. Zrobiłam glukozę razem z betą z ciekawości bo mam pcos.
A bardzo wysoki miałaś ten poziom cukru?
Mi teraz wyszło 98 w normie do 92 dla ciężarnych, ale ginekolog powiedziała, żebym na razie nic z tym nie robiła. U mnie w bliskiej rodzinie nikt nie ma cukrzycy, nie mam nadwagi, jestem aktywna fizycznie itp, więc może obędzie się bez problemów z cukrzycą ciążową.
 
Ooo tak Ci powiedziała ginekolog? Mi wyszło wczoraj 96.8 i jestem przerażona. Nie konsultowałam tego jeszcze z nikim, bo wizytę mam 5 maja dopiero. Zrobiłam glukozę razem z betą z ciekawości bo mam pcos.
No ja też się przeraziłam, w środę mam wizytę to jeszcze z nią o tym porozmawiam. Pewnie będzie trzeba kontrolować, może w późniejszych tygodniach jakiś test obciążenia glukozą, ale na razie mam po prostu racjonalnie się odżywiać, ruszać, takie tam normalne zalecenia ;p
 
Wiecie co z tymi objawami, to tak roznie jest, ja w pierwszej ciazy mialam slabe objawy, w ogole do 6 tygodnia nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, myslalam ze okres mi sie spoznia. A potem to tylko troche senna bylam i piersi mnie bolaly ale tylko jak bylam poza domem i bylo zimno. Chyba gdzies po 8 tygodniu mialam troche wiecej objawow, ale ogolnie cala ciaze swietnie sie czulam. W drugiej ciazy od razu mialam objawy i mdlilo mnie caly czas i wlasnie ta ciaze poronilam. A teraz czuje sie bardziej jak w pierwszej ciazy, tzn mam rozne objawy ale wszystkie slabe.
 
No to mnie uspokoiłaś troszkę [emoji106]
No ja też się przeraziłam, w środę mam wizytę to jeszcze z nią o tym porozmawiam. Pewnie będzie trzeba kontrolować, może w późniejszych tygodniach jakiś test obciążenia glukozą, ale na razie mam po prostu racjonalnie się odżywiać, ruszać, takie tam normalne zalecenia ;p
 
Mam wizytę umówioną na 29 tylko tego dnia mam do pracy, w sumie cały tydzień pracuje. A najgorsze, że nie mam nikogo na zmianę, bo w sklepach pracujemy pojedynczo. Nie wiem jak to ugrać, bo na jedno nie chce mówić prawfy po co mi dzień wolny, a na drugie też nie wiem czy lekarz od razu mi nie wystawi l4.
 
reklama
Ja pracuje w drogerii z klientami i chce iść na l4 jeśli bedzie serduszko , mam nadzieje ze w tej sytuacji nie będzie problemu . Dźwigam ogromnie ciężkie paczki plus klientów masa
 
Do góry