reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A mój organizm wredny mnie straszy, bo mnie boli ta strona po ciąży pozamacicznej (jajowod mi zostawili) i taka przerażona byłam. A to okazało się, że zalega mi w jelitach i chyba mam wzdecia. 😫 i te jelita gdzieś mi muszą wypychac jajowod i stąd ból.
 
reklama
Mnie czasem boli po lewej stronie i też mi takie myśli przychodzą do głowy czy to nie cp [emoji85]
A mój organizm wredny mnie straszy, bo mnie boli ta strona po ciąży pozamacicznej (jajowod mi zostawili) i taka przerażona byłam. A to okazało się, że zalega mi w jelitach i chyba mam wzdecia. [emoji31] i te jelita gdzieś mi muszą wypychac jajowod i stąd ból.
 
Cześć:) Witam się z wami nieśmiało. OM 17.03 zrobiłam 2 testy 13 i 14.04 i piękne 2 kreseczki wyszły. Jestem już po pierwszej wizycie u gin jest pęcherzyk ciążowy 0,41cm. Wg usg termin porodu na 22.12. U mnie dziś 5+3. Kolejna wizyta początkiem maja.
Witam witam !! Moze bedziemy miec maluszki z tego samego dnia ja dzis tez 5+3:)))))
 
reklama
Ostatnio miałam 3,25 i od tamtej pory biorę 25 euthyrox.
Już rozmawiałam chwilę z lekarką ale nie moją. Od jura mam 75 brać (ale wywaliło mnie z czata więc zaczęłam się martwić i czekam na nowe połączenie).

Z moim lekarzem mam teleporadę w pon. JutroMyślałam
No chyba ze chodzi o duphaston. Bo jednak wiele kobiet ma problem utrzymac ciaze mimo ze zarodek a pozniej dziecko zdrowe. Niekotorzy potrzebuja pomocy bo wlasnie jest taki problem albo jak sa jakies mutacje to tez bez lekow ani rusz mimo ze zarodek jest ok to mozna poronic bez lekow.
Niestety, jeśli chodzi o duphaston to nie jesttak do końca, że on utrzyma ciążę. Działa niestety jak placebo, na głowę ciężarnej. Biorąc go czuję się bardziej bezpieczna, co niweluje stres. Ale duphaston nie utrzyma ciąży. wspomaga jedynie odrobinę utrzymanie progesteronu.
 
Do góry