reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, nie wiem, czy nie za bardzo się pospieszyłam, żeby do Was dołączyć :( dzisiejszy test na dole, na górze z wczoraj. Byłam pewna, że dzisiaj będzie już ciemniejszy. Co sądzicie?
A jesteś przed okresem jeszcze czy po? Moze owu byla później i jesteś ledwie po zagniezdzeniu ;) powtorz za dwa dni, moze jakims zwyklym plytkowym
 
Zobaczysz. Ja przy 5+3 mialam piekny pecherzyk z żółteczkiem 😆


Ale no @Migdalove ty mozesz nic nie zobaczyc jeszcze 😊 u mnie na 1 wizycie wlasnie w 4+3 nie widzial nic a bete mialam ponad 1500
Ja mialam bete ponad 1200 w czwartek i bylo 4+4 ale ja zawsze mialam owulacje wczesniej ;) martwie sie bardziej tym ze nie wiem.. ciaza sie zatrzymala czy cos. Specjalnie nie robilam orzyrostu bo tak sie balam.. wolalam poczekac do USG a dzis umre ze strachu 😓
 
reklama
Ja mialam bete ponad 1200 w czwartek i bylo 4+4 ale ja zawsze mialam owulacje wczesniej ;) martwie sie bardziej tym ze nie wiem.. ciaza sie zatrzymala czy cos. Specjalnie nie robilam orzyrostu bo tak sie balam.. wolalam poczekac do USG a dzis umre ze strachu 😓
Co ty gadasz. Musi byc dobrze 😄 ja wizyta o 12 i tez swiruje juz. Jeszcze rano cytologie dostalam...stres straszny
 
Do góry