reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wstaw oba I napisz jaka sytuacja :D



Witam, rozgosc się;) I gratuluję.



Ja mówię bardziej ona na zasadzie dzidzia, doczytałam dalej , że złośliwie.
U mnie teściowa znowu nigdy corki nie urodziła (Ale wychowywała córkę swojego meza) I życzyła mi corki za każdym razem, udało się za 4. Teraz mimo 6 ciazy ucieszyła się.


Moja mama też mnie zawodzi za każdym razem , o pierwszej 2 dzieci dowiadywala się od innych (nie odzywała się do siebie) udalo nam się to poskładać na tyle że mama mieszka z nami.. na 3 ciaze reakcja była taka ze postukala się po głowie.. że po co mi tyle dzieci.. na 4 wysmiala.. na 5 też marna reakcja.. A teraz na 6 że już wgl nie myślę.
No nie jest to osoba ciepła.. przynajmniej w stosunku do mnie.. Choc troche tłumacze sobie że moze sie martwić I niestety w taki sposób.. Nigdy nie umiała mi okazywać uczuć wiec nie mogę oczekiwać zmiany nagle.
Czytałam że matki wcześniaków tak mają że względu na strach że dziecko umrze (mialam nie przeżyć)
I myślę że ona też miała w głowie poukładane że prawdopodobnie nie bede mogla miec dzieci (jestem naświetlania setki razy na biodra-dysplazja)

Niestety nie jesteśmy w stanie wpłynąć na innych w jaki sposób to odczuwają, uważam jednak że mogłyby się ugryźć w język i chociaż udawać..

Druga sprawa że ja dla mojej mamy nie jestem wystarczająco.. I tu wstaw wszystko.
Smutno się czyta takie rzeczy :(
 
reklama
O matko, nie zazdroszcze. Zamiast się cieszyć z kolejnego dzidziusia w rodzinie to takie teksty Ci sprzedaje?? Ehh..
Powiem szczerze, że moja mama też nie jest jakas mocno uradowana (przynajmniej takie mam wrażenie) ale ona po prostu martwi się tym koronawirusem i tym, że teraz są problemy z lekarzami, badaniami itp. Moja mama dowiedziała się o tej ciąży przez telefon, rozmawiałyśmy na jakiś temat i ona wypaliła "chyba nie staracie się teraz o dziecko w czasach tej epidemii" a ja jej na to " już nie musimy się starać bo dziecko jest w brzuszku" 😂

U mnie ogólnie się cieszą, tylko właśnie każą na siebie uważać itd, itp 😁 najwięcej babcia od strony mamy mówiła "jeju, no fajnie ale teraz" i troszkę przeżywała, ale już się chyba oswoiła 😅
 
Dziewczyny mam mega stresa. Przyszlo mi wlasnie badanie cytologii. Co prawda mam lekarza o 12 ale i tak sie stresuje bo: nie wiem jak w pl sie interpretuje ale jestem w grupie I czyli nie ma nic za bardzo niepokojącego, obraz przejzysty i wodoczny ale znaleziono jakies bakterie 😱😱😱 to jest chyba bardzo niebezpieczne w ciazy. Strasznie sie denerwuje teraz. A tamten ginekolog mi powiedzial ze nie ma zadnej infekcji dobrze ze chociaz zrobil cytologie i dzieki bogu ze akurat dzisiaj przyszla. Dlatego mnie tam tak na dolr swedzi. Boje sie ze to bedzie miec jakis zly wplyw na dzidziusia. Ja przez ostatnie lata mam nom stop infekcje balteryjne lub grzybicze juz mam dosc po prostu...
Z tym ze badanie swieci sie na zielono czyli jakby bylo prawidlowe. Bo jak sie cos na czerwono swieci to jest niedobrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, nie wiem, czy nie za bardzo się pospieszyłam, żeby do Was dołączyć :( dzisiejszy test na dole, na górze z wczoraj. Byłam pewna, że dzisiaj będzie już ciemniejszy. Co sądzicie?
 

Załączniki

  • 20200421_072156.jpg
    20200421_072156.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 71
Dziewczyny mam mega stresa. Przyszlo mi wlasnie badanie cytologii. Co prawda mam lekarza o 12 ale i tak sie stresuje bo: nie wiem jak w pl sie interpretuje ale jestem w grupie I czyli nie ma nic za bardzo niepokojącego, obraz przejzysty i wodoczny ale znaleziono jakies bakterie 😱😱😱 to jest chyba bardzo niebezpieczne w ciazy. Strasznie sie denerwuje teraz. A tamten ginekolog mi powiedzial ze nie ma zadnej infekcji dobrze ze chociaz zrobil cytologie i dzieki bogu ze akurat dzisiaj przyszla. Dlatego mnie tam tak na dolr swedzi. Boje sie ze to bedzie miec jakis zly wplyw na dzidziusia. Ja przez ostatnie lata mam nom stop infekcje balteryjne lub grzybicze juz mam dosc po prostu...

Ja właśnie mam to samo już od roku.. Raz w miesiącu kilka dni mnie swędzi i właśnie jak będę w czwartek u lekarza, to Musze mu powiedzieć..
 
Dziewczyny, nie wiem, czy nie za bardzo się pospieszyłam, żeby do Was dołączyć :( dzisiejszy test na dole, na górze z wczoraj. Byłam pewna, że dzisiaj będzie już ciemniejszy. Co sądzicie?

Ja z synkiem tak miałam. Robiłam 3 testy w przeciągu tygodnia i dopiero ten trzeci test był trochę wyraźniejszy, ale nadal blady
 
Ja właśnie mam to samo już od roku.. Raz w miesiącu kilka dni mnie swędzi i właśnie jak będę w czwartek u lekarza, to Musze mu powiedzieć..
Mnie tak swedzi ze w nocy nieswiadomie potrafie sie do krwi drapac i najlepsze to ze tylko po jednej stronie. Zawsze tyle lat i tylko ta jedna strona. Tyle antybiotykow wzielam, tabletek, globulek, masci i nic. Chlop tez sie leczyl a ja jedno i to samo na nowo. Zyc sie tak po prostu nie da
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem, czy nie za bardzo się pospieszyłam, żeby do Was dołączyć :( dzisiejszy test na dole, na górze z wczoraj. Byłam pewna, że dzisiaj będzie już ciemniejszy. Co sądzicie?
Nie powtarzaj tak dzien po dniu bo test moze byc mniej czuly a we wczesnej ciazy ciezko wykryc. Powtorz za 2 dni dopiero albo idz na bete najlepiej to da co 100% gwarancji.
 
Do góry