reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Pozostaje nam czekać na wizytę by zobaczyć co tam się dzieje [emoji16]
Będzie dobrze !
Może już łobuzuja albo są we dwoje ? [emoji85][emoji3059]
Ja już byłam na pierwszej wizycie 2 tygodnie temu :) wtedy było wszystko ok, był zarodek, ciałko żółte i nawet serduszko już pikało ale z racji tego, że swoje przeszlam i mam za sobą kilka strat to na razie nie jestem pewna tej ciąży i tego czy jutro będzie nadal wszystko dobrze.
 
Ja na szczescie mialam taką pracę na przeczekanie.. Podszkolenie.. Ale potem zaczely sie klocki z szefowa i jej obietnicami umowy, zarobku i wgl.. Ogolnie mega mnie tym chciała wykończyć. Wiec moze tez temu na tym l4 bym i tak siedziała..
Na szczescie mąż ma fajna pracę. Mieszkamy na południu wiec pracuje na Słowacji i ma mega fajnego szefa. Taka rodzinna atmosfera, ciągle pytają kiedy bede w ciąży. Wiec jak sie pewnie dowiedza to moze nawet podwyżke dostanie :)

Torty to mega biznes! Mam kolezanke i widze jak dodaje ciagle.. W dodatku ciagle placki na święta i wgl. Ludzie teraz mega leniwi :)
Tort piekny i sliczne imie córki 😍😍
Dzieki 😉 A to nie byl dla mojej corki, moja jest Susanna, na szczescie jeszcze zostalo mi pare wiernych klientek co nawet w domu w malym gronie zrobia urodziny i sie wymkna nielegalnie po tort hehe 😁 No tutaj to calkiem sie zaczynalo krecic, bo imprezy urodzinowe zwykle sie robi w wynajetych salach i przychodzi cala klasa i tez na baby shower mialam duzo zamowien. Ale na ogol robie torty z masa cukrowa i teraz sie zastanawiam czy w ciazy dam rade bo to czasem calkiem fizyczna robota.
 
Od wczoraj mam wgl stracha.. ze mnie spotka puste jajo plodowe. Ide na wizyte we wtorek to bedzie jakos 5+2 i licze tylko co prawda na pecherzyk ciazowy ale tak bardzie chcialabym zobaczyc chociaz zarys czegos wiecej..
Ja po wczorajszej wizycie też mam przeczucie, że to się zakończy pustym jajem płodowym [emoji85] jutro dostanę 2 wyniki bety, które albo mnie trochę uspokoją albo odbiorą nadzieję zupełnie.
 
reklama
Do góry