reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Piękne torty !!! [emoji7]

Musi być dobrze!!!
Ja też senna :/ tort piękny ps ja też torciara Choc już nie praktykująca.
Podeślę później jakieś zdjęcia ;) nauczyłam się na torach dla swoich dzieci ;)


Powiem Ci że też zawsze się bałam że przytyje I niestety po ciazach mam spora nadwagę:/ po 4 ciazy schudłam.. po 5 mi się nie udało jeszcze, ale ja z tych co ty ja karmiac piersia- malo kto tak ma.. Ale ja mam.
No i np z porodowki wróciłam z 3 kg na minusie gdzie dziecko zwazylo ponad 3, gdzie tu logika.


Na początku można zle wyglądać A później właśnie ladnie. Niestety teraz organizm przechodzi szok.



Trzymam Kciuki, postaraj się być spokojna.


Nie możesz tak myśleć, nadziej umiera ostatnia. Trzymam kciuki.

Co do pracy to ja pracowałam w Tesco Ale poszła na tzw opiekuńcze i nie należy mi się nic, nawet macierzyńskie bo tak jakbym na ten czas nie była zatrudniona. Swoja droga do pracy powinnam wrócić do grudnia..
Kiedyś piekłam torty na zamówienia Ale zrezygnowałam, duzo zachodzi A jak policzyć ile kosztują produkty i czas to mało zarobek wychodzi.

Robilam tez rzesy Ale teraz kwarantanna.
 
A tu rzeski :)
Kiedyś trochę malowalam, lubię takie rękodzieło. Ostatnio strzyglam synów I m pod okiem przyjaciółki fryzjerki- przez messengera. I też mi się to spodobało :D
Uwielbiam piec I ogolnoe wychodzą z założenia, że wszystkiego moge się nauczyć :)
 

Załączniki

  • 20200131_113728.jpg
    20200131_113728.jpg
    224,8 KB · Wyświetleń: 57
  • 20200207_235230.jpg
    20200207_235230.jpg
    388,1 KB · Wyświetleń: 57
  • 20200207_235351.jpg
    20200207_235351.jpg
    687,5 KB · Wyświetleń: 57
  • 20200131_113817.jpg
    20200131_113817.jpg
    119 KB · Wyświetleń: 57
Tu synek drugi po porodzie I ostatnia córcia na usg, teraz nie są do siebie tak podobni, córcia bardziej podobna do 3 syna.
 

Załączniki

  • received_269926020520723.jpeg
    received_269926020520723.jpeg
    285,3 KB · Wyświetleń: 73
Mam do Was pytanie. Badania krwi robicie na nfz czy tylko prywatnie teraz w czasie tej pandemii? Mi ostatnio ginka (na nfz) powiedziala, że skierowania na krew mi nie wypisze bo i tak nigdzie nie zrobię! Serio u Was też to tak wygląda? Nie uśmiecha mi się robić wszystkiego na prywatnie bo nie po to chodzę na nfz żeby płacić za badania krwi :(
 
reklama
Mam do Was pytanie. Badania krwi robicie na nfz czy tylko prywatnie teraz w czasie tej pandemii? Mi ostatnio ginka (na nfz) powiedziala, że skierowania na krew mi nie wypisze bo i tak nigdzie nie zrobię! Serio u Was też to tak wygląda? Nie uśmiecha mi się robić wszystkiego na prywatnie bo nie po to chodzę na nfz żeby płacić za badania krwi :(
Mój ginekolog na szczęście ma podpisana umowę z laboratorium, które jest otwarte i również prowadzi prywatne badania. Zawsze tylko tam chodzę bo wynik szybko i pani pielęgniarka bardzo miło. ;) Jedynie pewnie toxo, różyczka i tego typu badania będę musiała zrobić prywatnie bo on na to nie kieruje. 🤷‍♀️
 
Do góry