reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej :) ale mialam do nadrobienia. Synek skutecznie nie dawal mi czasu na forum 😂 nam wyszla alergia niestety na bmk i poczatkowo bylam na diecie ale juz zakonczylam. Maly jest na bebilon pepti syneo ale nie za bardzo mu to smakuje. Nie wiem czy to go tak zapycha ale dobowo zjada tego mniej niz gdy pil moje. Na razie jestesmy bez zebow i po pierwszej probie brokula :) wazymy 8100 takze zwolnil przez alergie i ciagle biegunki. Pozno zaczelismy rozszerzanie bo czekalismy az objawy ustapia :)
Oo to waży tak jak mój :) u nas z pepti musieliśmy przejść na nutramigen to dopiero jest niedobre w smaku.
 
reklama
Hej :) ale mialam do nadrobienia. Synek skutecznie nie dawal mi czasu na forum 😂 nam wyszla alergia niestety na bmk i poczatkowo bylam na diecie ale juz zakonczylam. Maly jest na bebilon pepti syneo ale nie za bardzo mu to smakuje. Nie wiem czy to go tak zapycha ale dobowo zjada tego mniej niz gdy pil moje. Na razie jestesmy bez zebow i po pierwszej probie brokula :) wazymy 8100 takze zwolnil przez alergie i ciagle biegunki. Pozno zaczelismy rozszerzanie bo czekalismy az objawy ustapia :)
To i tak dużo waży mój może 7100g I rozszerzamy dietę od 4 miesiąca myślę już o podaniu mięska
 
Hej ale mnie tu dawno nie było 😌🙈Tyle na głowie, że nie ma czasu odetchnąć 😉Ja zamówiłam krzesełko do karmienia takie https://www.smyk.com/p/kinderkraft-yummy-krzeselko-do-karmienia-szare-i6354850 . Jeszcze mi nie przyszło zobaczymy czy Paulinka będzie zadowolona 😍 My narazie tak samo w gondoli, spacerówkę mam po starszakach więc nie kupuję. Myślę, że dopiero jej użyję jak się zrobi cieplej i Mała zacznie stabilniej siedzieć. Trzecie szczepienie mamy 10 czerwca, poprzednie zniosła w porządku, oby teraz też tak było. W nocy zaczęła mi się budzić po 1, 3 i 6. Do tej pory spała do 3, 4 bez karmienia. Zaczęłam wprowadzac nowe pokarmy. Jesteśmy już po marchewce, dyni, kalafiorze. Ogólnie wszystko jej smakuje i nauczyła się jeść z łyżeczki ☺️
U nas też gondola bo jeszcze nie siedzi ale trzeba pilnować bo sekunda I już jest na brzuszku więc nie można zostawić go nawet na chwilę w wózku U nas w nocy są dwie pobudki w nocy około 24 i 3 a spać chodzi o 21, zaś wstaje już o 5 - mogłoby się mu trochę przesunąć alen juz się przyzwyczailam😄
 
To i tak dużo waży mój może 7100g I rozszerzamy dietę od 4 miesiąca myślę już o podaniu mięska
A z kiedy jest? Nie pamietam juz dokladnie :) my mamy rozpisane orzez alergologa co i kiedy moze podac. Ciesze sie, ze te sloiczki mu chociaz smakuja ale od razu kupka jest papkowata a on wody nie chce pic 🤷🏼‍♀️
 
A z kiedy jest? Nie pamietam juz dokladnie :) my mamy rozpisane orzez alergologa co i kiedy moze podac. Ciesze sie, ze te sloiczki mu chociaz smakuja ale od razu kupka jest papkowata a on wody nie chce pic 🤷🏼‍♀️
A w czym podajesz mu wodę? U mojego był problem, że z butelki nie chciał, a z otwartego kubka pije (oczywiście połowa jest na nim ale zawsze coś) 🙂
Daję mu wodę przefiltrowaną lub robię bardzo słabą herbatę rooibos :)
 
A w czym podajesz mu wodę? U mojego był problem, że z butelki nie chciał, a z otwartego kubka pije (oczywiście połowa jest na nim ale zawsze coś) 🙂
Daję mu wodę przefiltrowaną lub robię bardzo słabą herbatę rooibos :)
Kupilam bboxa i z niego probuje. Ssac ssie z niego bo widac, ale wypluwa to. Mam jeszcze ten kubeczek doidy ale czekam az bedzie siedzial podparty bo inaczej nie mam jak mu dac. Daje mu zwykla zrodlana przegotowana w temp pokojowej. Jak dalam mu w butelce tej samej co mleko to wypil max 20 ale zawsze cos :) ile wasze dzieciaki wyopijaja wody? Jak u was wgl tsh? Ja nie mialam problemow przed ani w ciazy a teraz zbadalam i mam 2,9 i nie wiem czy jest to zly wynik. Mam teleporade juz umowiona
 
Kupilam bboxa i z niego probuje. Ssac ssie z niego bo widac, ale wypluwa to. Mam jeszcze ten kubeczek doidy ale czekam az bedzie siedzial podparty bo inaczej nie mam jak mu dac. Daje mu zwykla zrodlana przegotowana w temp pokojowej. Jak dalam mu w butelce tej samej co mleko to wypil max 20 ale zawsze cos :) ile wasze dzieciaki wyopijaja wody? Jak u was wgl tsh? Ja nie mialam problemow przed ani w ciazy a teraz zbadalam i mam 2,9 i nie wiem czy jest to zly wynik. Mam teleporade juz umowiona
Ja narazie daje wodę w takiej samej butelce co mleko. Jest dzień że wypije 60ml a czasami tylko 20ml
 
Kupilam bboxa i z niego probuje. Ssac ssie z niego bo widac, ale wypluwa to. Mam jeszcze ten kubeczek doidy ale czekam az bedzie siedzial podparty bo inaczej nie mam jak mu dac. Daje mu zwykla zrodlana przegotowana w temp pokojowej. Jak dalam mu w butelce tej samej co mleko to wypil max 20 ale zawsze cos :) ile wasze dzieciaki wyopijaja wody? Jak u was wgl tsh? Ja nie mialam problemow przed ani w ciazy a teraz zbadalam i mam 2,9 i nie wiem czy jest to zly wynik. Mam teleporade juz umowiona
Piję około 80ml do posiłku (dwa posiłki dziennie). Wlewam 100ml ale oczywiście część jest na nim 🙂😂

Badań nie robiłam 😔planuje na jesień, jak będzie lepszy dostęp do lekarzy ...
 
reklama
Do góry