reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Rozumiem :) musze uzbroic sie w cierpliwosc i moze zacznie ladnie pic bo sie o te kupki boje zeby problemow nie bylo. Juz robi papkowate 😂🙈
Mogłabym Cię prosić o listę warzyw, które macie wprowadzać? Wspominałaś, że macie taką od alergologa. Moje dziecko to też mega alergik, ale nam lekarka powiedziała, że mamy najpierw wprowadzać polskie warzywa i owoce i to tyle.
 
A my dziś byliśmy na szczepieniu I znów powtórka z rozrywki😪 mały goraczkuje jest mega marudny I nie chce jeść Czy u Was maluchy też tak ciężko znoszą szczepienia?
 
A z kiedy jest? Nie pamietam juz dokladnie :) my mamy rozpisane orzez alergologa co i kiedy moze podac. Ciesze sie, ze te sloiczki mu chociaz smakuja ale od razu kupka jest papkowata a on wody nie chce pic 🤷🏼‍♀️
Z 18 grudnia jeśli dobrze pamiętam to jest dzień młodszy od Twojego 🙂 dziś wg wagi w przychodni okazało się że waży 6980g więc nawet jeszcze nie ma 7 kg na mojej jest troszkę wiecej
 
Mogłabym Cię prosić o listę warzyw, które macie wprowadzać? Wspominałaś, że macie taką od alergologa. Moje dziecko to też mega alergik, ale nam lekarka powiedziała, że mamy najpierw wprowadzać polskie warzywa i owoce i to tyle.
Napisala ze mamy zaczac tak jak zapisala i jest tak: brokul, dynia, cukinia, ziemniak, marchewka i tak tez robimy. Pozniej miesko ale tylko cielecina, indyk, krolik a owoce po skonczonym 7 msc bo sa slodkie ale nie napisala jakie wiec chyba co chcemy. Jajko od 8 ale tylko zoltko i gluten w kazdej formie od skonczonego 9. Kaszek nie pozwala bo mowila ze tylko tucza dziecko a jego na razie nie trzeba i zapychaja jelita. Obserwowac dawac kilka lyzeczek i dzien orzerwy przed nowosciami ;) pewnie nas bardziej ukierunkuje jakby cos wyszlo. Na ten moment mial brokul dynia i dalam pasternak. Jest wszystko ok. W razie objawow mamy do niej pisac.
 
Napisala ze mamy zaczac tak jak zapisala i jest tak: brokul, dynia, cukinia, ziemniak, marchewka i tak tez robimy. Pozniej miesko ale tylko cielecina, indyk, krolik a owoce po skonczonym 7 msc bo sa slodkie ale nie napisala jakie wiec chyba co chcemy. Jajko od 8 ale tylko zoltko i gluten w kazdej formie od skonczonego 9. Kaszek nie pozwala bo mowila ze tylko tucza dziecko a jego na razie nie trzeba i zapychaja jelita. Obserwowa dawac kilka lyzeczek i dzien orzerwy przed nowosciami ;) pewnie nas bardziej ukierunkuje jakby cos wyszlo. Na ten moment mial brokul dynia i dalam pasternak. Jest wszystko ok. W razie objawow mamy do niej pisac.
Dziękuję :) my mamy za sobą marchewkę, ziemniaka i pietruszkę:)
 
reklama
Hej :) ale mialam do nadrobienia. Synek skutecznie nie dawal mi czasu na forum 😂 nam wyszla alergia niestety na bmk i poczatkowo bylam na diecie ale juz zakonczylam. Maly jest na bebilon pepti syneo ale nie za bardzo mu to smakuje. Nie wiem czy to go tak zapycha ale dobowo zjada tego mniej niz gdy pil moje. Na razie jestesmy bez zebow i po pierwszej probie brokula :) wazymy 8100 takze zwolnil przez alergie i ciagle biegunki. Pozno zaczelismy rozszerzanie bo czekalismy az objawy ustapia :)
My mamy bez laktozy z nan pro i jest ok :) U nas podobnie - 8200 ale uwielbia warzywa i owoce
 
Do góry