reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U nas od kilku dni słabo ze spaniem. Między spaniem ma przerwy po 3-4 godziny przeplatane płaczem. Usypia lubi niestety przy kimś. Czasem jak się naje to odpłynie sam. Jak przekładam go do łóżeczka to często się budzi. Czasem pomoże smoczek ale wypluwa jak głębiej uśnie. No i w łóżku rodziców też uwielbia ale to jest opcja kryzysowa jak już nie dajemy rady. Ciężki przypadek
 
reklama
A jak u waszych dzieciaczki z usypaniem? Zasypiają same w łóżeczku czy musicie nosić i bujać?
U mnie bujanie na rękach. Potem spi na rękach 😱 jest kompletnie "nieodkladalna". W lozeczku się budzi więc w nocy spi obok mnie. Jak jest zbyt zmęczona to zamiast spać - krzyczy. W domu nic nie mogę zrobic. Smoczka czasem weźmie ale często wypluwa. Za to często zasypia przy piersi. Na szczęście... A no i w domu wszyscy chodzą na paluszkach, taki terror
 
Silikonowe nakładki uratowali mi sutki. W szpitalu strasznie mnie pogryzł. Dodatkowo smarowałam lanoliną, maltanem, swoim mlekiem i wietrzyłam
 
A czy wy te, czasem macie takie psychiczne kryzysy? Że nie dajecie już rady, nie wiecie co więcej możecie zrobić i tęsknicie za spokojem przed urodzeniem? Mam nadzieję, że to minie. Moje pierwsze dziecko i jestem zielona.
 
U mojego małego zluszcza sie skora, naskórek czy u Was jest podobnie I czym smarujecie Dodam że kąpię w Oliatum wg zalecen położnej
A tak wogole miłego dnia życzę 😆
Tak, złuszczał się przez ponad 2 tygodnie na stopach, łydkach i trochę brzuchu. Kąpie w żelu Hipp i smaruje DERMA ECO BABY
 
A czy wy te, czasem macie takie psychiczne kryzysy? Że nie dajecie już rady, nie wiecie co więcej możecie zrobić i tęsknicie za spokojem przed urodzeniem? Mam nadzieję, że to minie. Moje pierwsze dziecko i jestem zielona.
Ja obecnie nie mam. Może dlatego że przy drugim dziecku człowiek jakby wiedział czego się spodziewać. Ale przy pierwszym było ciężko a byłam tak jak mowisz - zielona. Pamiętam że zamykalam się w łazience, siadalam na podłodze i wyłam żeby mama i tesciowa nie widziały. A czasami ciężko było przetrawic ich "dobre" rady 🙊
Pierwsze chwilę są trudne ale pamiętaj, ze szybko ( a nawet za szybko) mijaja i jak malenstwo skończy 3 miejsce to będzie o niebo lepiej 😊 a jak zacznie siadac to już w ogóle.
 
reklama
A czy wy te, czasem macie takie psychiczne kryzysy? Że nie dajecie już rady, nie wiecie co więcej możecie zrobić i tęsknicie za spokojem przed urodzeniem? Mam nadzieję, że to minie. Moje pierwsze dziecko i jestem zielona.
U mnie czwarte dziecko,a kryzysy też miewam. To normalne- hormony jeszcze w nas szaleją.
 
Do góry