reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jak tam dziewczyny? Ja po wizycie mały ma 3400g, szyjka się skraca, rozwarcie się robi w razie jak nie urodzę to 14.12 mam się zgłosić na wywołanie:)
U mnie skurczy 0, szyjka długa, zamknięta, a termin na 15.12. Z tego co rozmawiałam z mamą to u niej wszystkie dzieci były ponad tydzień po terminie, także się za bardzo nie nastawiam na szybką akcję... 😥 Jedyne co mnie pociesza, to że moja lekarka powiedziała, że chce abym urodziła przed świetami, wiec przynajmniej mam jakiś deadline. 🙃
 
A ja też dalej sobie beztrosko chodzę 😉 mimo, że na dziś był termin.

Ciekawa jestem, która będzie następna :)

Rozpakowane mamy- jak się macie? Jak się czujecie? No i jak maleństwa?
 
A ja też dalej sobie beztrosko chodzę 😉 mimo, że na dziś był termin.

Ciekawa jestem, która będzie następna :)

Rozpakowane mamy- jak się macie? Jak się czujecie? No i jak maleństwa?
Czyli teraz juz tylko czekasz na akcje? Masz jeszcze jakas wizyte?
Jeszcze mam pytanie.. tez tak macie ze jak sie dzieciaczek ulozy to az was dusi? Ciezko wziac oddech i tak jakos ciezko na przeponie?
 
Czyli teraz juz tylko czekasz na akcje? Masz jeszcze jakas wizyte?
Jeszcze mam pytanie.. tez tak macie ze jak sie dzieciaczek ulozy to az was dusi? Ciezko wziac oddech i tak jakos ciezko na przeponie?
Czekam ale od dwóch dni mam wrażenie, że ta ciąża chyba się nie skończy. I mam mieszane uczucia co do tego ;). Do poniedziałku mam czekać A jak dalej nic to mam dzwonić do ginekologa. Prawdopodobnie wtedy w ciągu 2 dni szpital.

Mi bardziej gdzieś pod żebro wjeżdża. Ale rzeczywiście czasem łatwiej mi się oddycha a czasem trochę gorzej i zależy jak mi się ustawi
 
Czekam ale od dwóch dni mam wrażenie, że ta ciąża chyba się nie skończy. I mam mieszane uczucia co do tego ;). Do poniedziałku mam czekać A jak dalej nic to mam dzwonić do ginekologa. Prawdopodobnie wtedy w ciągu 2 dni szpital.

Ja termin za dwa dni i nagle wszystkie skurcze ucichły. Mała wczoraj na noc nieźle mi fikała w brzuchu. Też mam wrażenie, że chyba nigdy nie urodzę.
 
reklama
Czekam ale od dwóch dni mam wrażenie, że ta ciąża chyba się nie skończy. I mam mieszane uczucia co do tego ;). Do poniedziałku mam czekać A jak dalej nic to mam dzwonić do ginekologa. Prawdopodobnie wtedy w ciągu 2 dni szpital.

Mi bardziej gdzieś pod żebro wjeżdża. Ale rzeczywiście czasem łatwiej mi się oddycha a czasem trochę gorzej i zależy jak mi się ustawi
Ja termin za dwa dni i nagle wszystkie skurcze ucichły. Mała wczoraj na noc nieźle mi fikała w brzuchu. Też mam wrażenie, że chyba nigdy nie urodzę.
 
Do góry