reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witam :)
Postanowiłam na sam koniec dołączyć do was.
Termin mam na 23.12.2020 więc to będzie taki nasz świąteczny prezencik.
Mam pytanie odnośnie dokumentacji jaka należy dołączyć dla pracodawcy po porodzie.
Może któraś z was się orientuje.
Bardzo proszę o pomoc.
Witaj, powiem Ci jak to wygląda u mnie. Mój pracodawca kazał mi pokazać akt urodzenia, zaświadczenie ze szpitala o urodzeniu oraz wniosek o urlop macierzyński. Ale nie wiem jaką masz umowe i jak duży jest Twój pracodawca. Najlepiej jak dowiesz się u źródła w kadrach. Nie zapomnij też o ubezpieczeniu dziecka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak tam dziewczyny? Ja po wizycie mały ma 3400g, szyjka się skraca, rozwarcie się robi w razie jak nie urodzę to 14.12 mam się zgłosić na wywołanie:)
To już nie długo też mam kontrole 15 grudnia tylko U mnie brak oznak zbliżającego się porodu a mały ważył już 3600g aż boję się że przekroczy 4 kg
 
Ja bylam wczoraj na izbie. Przestraszylam sie, ze wody mi sie sacza na szczescie falszywy alarm. Kontaktowalam sie ze swoja polozna i zalecila jechac i to sprawdzic. Szyjka ma 2 cm i rozwarcie 1 cm czopa juz nie mam. Ktg wyszlo jak to lekarz powiedzial idealne - zadnego skurczu 😂. Ogolnie wszystko w porzadku, ale jak zadzwonilam do poloznej to nie wie czy do terminu cesarki wytrwamy. Ja w sumie wiekszosc czasu tylko leze, wiec watpie zeby ruszylo cos :D
 
Ja bylam wczoraj na izbie. Przestraszylam sie, ze wody mi sie sacza na szczescie falszywy alarm. Kontaktowalam sie ze swoja polozna i zalecila jechac i to sprawdzic. Szyjka ma 2 cm i rozwarcie 1 cm czopa juz nie mam. Ktg wyszlo jak to lekarz powiedzial idealne - zadnego skurczu 😂. Ogolnie wszystko w porzadku, ale jak zadzwonilam do poloznej to nie wie czy do terminu cesarki wytrwamy. Ja w sumie wiekszosc czasu tylko leze, wiec watpie zeby ruszylo cos :D
Na kiedy masz cc?
 
reklama
Do góry