reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam I miłego dnia życzę!
Och różnie to bywa z lekarzami moja kuzynka do końca byla przekonana że urodzi chłopca bo na każdym usg lekarz zapewniał ja że będzie syn a urodziła córkę ale i tak bywa
Tego się boję, wszystko kupuję jak dla syna - byłoby dziwnie gdybym nagle urodziła córkę :d
 
Hej dziewczyny :)
Jak sie czujecie? Jest sporo chłodniej i idzie normalnie oddychać ;)
Mały w brzuchu szaleje już coraz bardziej....co to bedzie jak miejsca bedzie miał mniej 😅
 
Oczywiscie że jest lepiej chociaż ta deszczowa pogoda też jest męcząca
Tylko mój jest taki spokojny prawie wcale nie czuje ruchow tylko wieczorem jak położę się wygodnie I wslucham się w ciało. Ale byłam u lekarza I wszystko jest ok
 
Oczywiscie że jest lepiej chociaż ta deszczowa pogoda też jest męcząca
Tylko mój jest taki spokojny prawie wcale nie czuje ruchow tylko wieczorem jak położę się wygodnie I wslucham się w ciało. Ale byłam u lekarza I wszystko jest ok
To znaczy że dziecko z tych spokojniejszych, może jak się urodzi to da ci w nocy pospać 😉
 
Hej Dziewczyny mam pytanko myślałyście o szczepieniu na grypę? Ja nigdy wcześniej się nie szczepiłam ale ze wzgledu na ciążę się nad tym zastanawiam. Lekarz powiedział, że mogę się zaszczepić ale już teraz.
 
reklama
Nie strasz :D mam nadzieję że moje będzie spokojne tak jak teraz w brzuchu, w sumie czuję rano i wieczorem, a tak to cisza, aż czasem się boję :O

Ale też wszystko ok, łożysko na przedniej ścianie, no i waga nie najniższa :D
Nasza mała bardzo się wierci nawet w nocy. Będzie się działo jeśli po urodzeniu będzie tak ruchliwa.
 
Do góry