reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Moj w 22+1 wazyl 530 g ;) pani doktor powiedziala ze jest w polowie centyla i ze przyrasta prawidlowo. Nie mowila nic, ze bedzie maly lub duzy :D wszystko i tak jest wyliczane z pomiarow glowki, brzuszka i kosci udowej ;) i moze odbiegac od rzeczywistosci :)
 
Moj w 22+1 wazyl 530 g ;) pani doktor powiedziala ze jest w polowie centyla i ze przyrasta prawidlowo. Nie mowila nic, ze bedzie maly lub duzy :D wszystko i tak jest wyliczane z pomiarow glowki, brzuszka i kosci udowej ;) i moze odbiegac od rzeczywistosci :)
Może ale mnie USG 2 dni przed porodem pokazało dokładnie tyle ile się urodziła😁
 
W poniedziałek byłam na wizycie, z małym wszystko ok, szyjka w porządku kolejna wizyta za miesiąc😃 Byłam w 25 tc 4d mały ważył ok 900g🥰Rosną nam dzieciaczki.
Krzywą robiłam kilka dni przed wizytą, takie miałam zalecenie
 
Ja robiłam krzywa w 25 tyg.
Ja wiem, że usg nijak si czasem ma do tej wagi, śmieje się tylko, że u mnie tka trafiła tym bardziej,że to bardzo młoda lekarka była
 
reklama
Do góry