reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ok ja juz po wizycie. Mowi ze wszystko jest swietnie ze ostatnio malo co bylo widac bo bylo wczesnie i ze ciaza moze byc wczesniejsza. Jest piekny pecherzyk z okrąglutkim ciałkiem żółtym. Zwazyli mnie, za tydzien kolejna wizyta i kolejne badania na progesteron. To przez to wczesniejsze poronienie. Zdjecia nie dal bo mu sie papier do drukowania skonczyl 😭😭😭 zaluje ze telefonem nie zrobilam ale bylam mega podekscytiwana
 
Ok ja juz po wizycie. Mowi ze wszystko jest swietnie ze ostatnio malo co bylo widac bo bylo wczesnie i ze ciaza moze byc wczesniejsza. Jest piekny pecherzyk z okrąglutkim ciałkiem żółtym. Zwazyli mnie, za tydzien kolejna wizyta i kolejne badania na progesteron. To przez to wczesniejsze poronienie. Zdjecia nie dal bo mu sie papier do drukowania skonczyl 😭😭😭 zaluje ze telefonem nie zrobilam ale bylam mega podekscytiwana
O kurczę! Cieszę się ❤❤❤❤ !! Kochana A powiedz mi ile masz teraz bety? I który to tydzień? Pytam bo zbieram opinie czy j mnie coś będzie widać za tydzień .
 
O kurczę! Cieszę się ❤❤❤❤ !! Kochana A powiedz mi ile masz teraz bety? I który to tydzień? Pytam bo zbieram opinie czy j mnie coś będzie widać za tydzień .
Bete mialam w 4+4 1791 i dzien wczesniej nie widzial za wiele tyle ze ciaza jest no ale nie byl pewien co i jak dzis 5+3 i na bete i proegsteron jutro ide ponownie wiec wyniki beda jutro tez 😊 podobni od bety powyzej 1tys widac pecherzyk u mnie tydzien temu bylo ale dla ginekologa nie byla to wystarczajaca wtedy informacja 😊
 
reklama
Ok ja juz po wizycie. Mowi ze wszystko jest swietnie ze ostatnio malo co bylo widac bo bylo wczesnie i ze ciaza moze byc wczesniejsza. Jest piekny pecherzyk z okrąglutkim ciałkiem żółtym. Zwazyli mnie, za tydzien kolejna wizyta i kolejne badania na progesteron. To przez to wczesniejsze poronienie. Zdjecia nie dal bo mu sie papier do drukowania skonczyl 😭😭😭 zaluje ze telefonem nie zrobilam ale bylam mega podekscytiwana
Bozeeeee. Balam sie przeczytac ten post widzac smutne minki... 😂 Gratulacje ❤️
 
Do góry