reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Odpoczywaj i rośnij zdrowo [emoji6] trzymam kciuki [emoji3589]
Ja dziewczyny muszę się pożegnać z forum jak na razie będę was podczytywać ale muszę ochłonąć trochę. Była dziś na usg jest ciąża słyszałam serduszku młodsza fakt faktem niż 7+1 bo 6+3 natomiast drugi kropek to nie malenstwo a było podejrzenie ciąży bliźniaczej tylko duży krwiak :( nie mam żadnych plamien naszczescie ale wiele przede mną :( mam leżeć jak kołek nic nie robić jeść rzeczy lekko strawne i wizyta kontrolna za dwa tygodnie :(
 
reklama
Ja dziewczyny muszę się pożegnać z forum jak na razie będę was podczytywać ale muszę ochłonąć trochę. Była dziś na usg jest ciąża słyszałam serduszku młodsza fakt faktem niż 7+1 bo 6+3 natomiast drugi kropek to nie malenstwo a było podejrzenie ciąży bliźniaczej tylko duży krwiak :( nie mam żadnych plamien naszczescie ale wiele przede mną :( mam leżeć jak kołek nic nie robić jeść rzeczy lekko strawne i wizyta kontrolna za dwa tygodnie :(
Kochana wszystko bedzie dobrze!❤️
Leż. Odpoczywaj. Nie ruszaj sie za wiele. Na pewno wszystko bedzie dobrze. Trzymamy kciuki ❤️
 
Długo się starałaś?

U mnie też to było spore zaskoczenie. Starania od 2013 r i 4 straty za mną. To moja 5 ciąża i mam przeczucie ze wszystko będzie dobrze, ale strasznie się też boję.

Teraz napewno będzie wszystko w porządku[emoji3059][emoji3059]
Październik 2018 z przerwami , byly momenty rozczarowań ale wkoncu 😊 Trzymam kciuki będzie dobrze 😘
 
Ja dziewczyny muszę się pożegnać z forum jak na razie będę was podczytywać ale muszę ochłonąć trochę. Była dziś na usg jest ciąża słyszałam serduszku młodsza fakt faktem niż 7+1 bo 6+3 natomiast drugi kropek to nie malenstwo a było podejrzenie ciąży bliźniaczej tylko duży krwiak :( nie mam żadnych plamien naszczescie ale wiele przede mną :( mam leżeć jak kołek nic nie robić jeść rzeczy lekko strawne i wizyta kontrolna za dwa tygodnie :(
Jak nie ma plamien/krwawień to nie martw sie. Szczędzaj się tak jak lekarz kazał a będzie wszystko w porządku[emoji3059][emoji3059]

Odzywaj się czasami.
 
reklama
Ja dziewczyny muszę się pożegnać z forum jak na razie będę was podczytywać ale muszę ochłonąć trochę. Była dziś na usg jest ciąża słyszałam serduszku młodsza fakt faktem niż 7+1 bo 6+3 natomiast drugi kropek to nie malenstwo a było podejrzenie ciąży bliźniaczej tylko duży krwiak :( nie mam żadnych plamien naszczescie ale wiele przede mną :( mam leżeć jak kołek nic nie robić jeść rzeczy lekko strawne i wizyta kontrolna za dwa tygodnie :(
Kochana też miałam z synkiem krwiaka, i na prawdę leżenie pomaga ,by się wchłonął[emoji4]ja akurat przejrzałam 4 miesiące ale miałam przy tym plamienia . Trzymam kciuki za Was[emoji110] , i będzie wszystko dobrze [emoji110][emoji6]
 
Do góry