reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny mam pytanie. Wy wszystkie tak o tym progesteronie. A powiedzcie mi jak nie mam żadnych plamien i wogule to świadczy że progesteron jest na tyle wysoki żeby utrzymać ciąże czy to nie jest żaden wyznacznik?

Wiesz co nie wiem jak to z tym jest, ale wczoraj ginekolog pytała o to czy jakieś plamienia bóle albo cos. Mowi ze wtedy od razu do niej dzwonic albo pisac i wtedy wprowadzi leki. Wiec wydaje mi sie, ze chyba tez od tego to zalezy. Bo nie zleciła mi żadnych badan progesteronu.
 
Wiesz co nie wiem jak to z tym jest, ale wczoraj ginekolog pytała o to czy jakieś plamienia bóle albo cos. Mowi ze wtedy od razu do niej dzwonic albo pisac i wtedy wprowadzi leki. Wiec wydaje mi sie, ze chyba tez od tego to zalezy. Bo nie zleciła mi żadnych badan progesteronu.

To jestem ciekawa czemu mi na 1 usg kazal zbadac progesteron i bete tez. Nie mialam wtedy boli ani nic 🤔🤔🤔
 
Wiesz co nie wiem jak to z tym jest, ale wczoraj ginekolog pytała o to czy jakieś plamienia bóle albo cos. Mowi ze wtedy od razu do niej dzwonic albo pisac i wtedy wprowadzi leki. Wiec wydaje mi sie, ze chyba tez od tego to zalezy. Bo nie zleciła mi żadnych badan progesteronu.
Uff to jestem spokojna [emoji4][emoji4]
 
Ja to w ogole mam wrazenie, ze w Polsce to od samego poczatku strasznie duzo lekow i badan zadaja. Ja pierwsza ciaze mialam w UK i tam nie bylo ani badan bety ani zadnych progesteronow, tutaj w Hiszpanii tak samo. Nie wiem co jest lepsze. Ale badanie jakies to bym chciala miec, a nie tak czekac az do 8-9 tygodnia.
 
Ja to w ogole mam wrazenie, ze w Polsce to od samego poczatku strasznie duzo lekow i badan zadaja. Ja pierwsza ciaze mialam w UK i tam nie bylo ani badan bety ani zadnych progesteronow, tutaj w Hiszpanii tak samo. Nie wiem co jest lepsze. Ale badanie jakies to bym chciala miec, a nie tak czekac az do 8-9 tygodnia.

No powiem Ci, ze ja za badania zaplacilam 222zl. Na następną wizyte nie mam żadnych. Ale potem znowu jakieś będą. Przynajmniej patrzac na kartę ciazy tak to będzie wygladalo. Potem prenatalne i tez badania. Także tego dość sporo jest. :o
Ciekawi mnie kwota końcowa tego wszystkiego 😁🤭
 
Ja to w ogole mam wrazenie, ze w Polsce to od samego poczatku strasznie duzo lekow i badan zadaja. Ja pierwsza ciaze mialam w UK i tam nie bylo ani badan bety ani zadnych progesteronow, tutaj w Hiszpanii tak samo. Nie wiem co jest lepsze. Ale badanie jakies to bym chciala miec, a nie tak czekac az do 8-9 tygodnia.
Ja w DE jestem już po pierwszej wizycie i też nie mam żadnych badań. Może dopiero coś dostanę 20.04 na wizycie jak potwierdzi że ciąża "żyje"
 
Chyba 4, ja miałam trochę batalii z tymi torbielami i nie ukrywam że się trochę boję.
Właśnie umówiłam się do lekarza mam na 22.04
Witaj i gratulacje. Życzę spokojnej i nudnej ciazy.

Ja mam mały torbiel na jajniku ale gin powiedział że nie grozi w ciąży i sam się wchlonie bez żadnej ingerencji. Trzeba być dobrej myśli.

Który tc wychodzi z OM?
 
reklama
Chyba 4, ja miałam trochę batalii z tymi torbielami i nie ukrywam że się trochę boję.
Właśnie umówiłam się do lekarza mam na 22.04
Mi się rzadko zdarzały torbiele ale zawsze się same wchłaniały. Ja teraz w poniedziałek będę widziała czy torbiel jest dalej czy się wchlonal.

Jeśli chcesz dam ci znać po wizycie jak to u mnie jest z tym torbielem[emoji4]
 
Do góry