reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A jeszcze takie pytanie. Dziś mam 12+2 i jutro ostatni dzień na jaki mam duphaston... Lekarka kazała już odstawić (biorę jeszcze luteine dowcipna) i tak się zastanawiam czy nie za szybko z tym duphastonem mam zejść? Też w 12 czy tam 13 tyg odstawiłyście? Było wszystko ok?
Ja mam 17 tc a lekarz tylko zmniejszyl dawkę do 2 tabletek dziennie
 
Dziewczyny, widzę, że sporo z Was wrzuca zdjęcia ubranek wkładanych przez głowę, czy nie ma trudności w ubieraniu ich takiemu maluszkowi? Jakoś sobie wymyśliłam że to będzie karkołomne zadanie i wybieram tylko kopertowe 😮🤔
Ja przy synku zdecydowanie na początku wolałam kopertowe body lub pajacyki. Jak już dziecko nie było takie wiotkie a ja się trochę wprawiłam to było mi to obojętne. Teraz też na pewno zaopatrze się w większość kopertowych na początek.
 
Dziewczyny a czy macie problemy z dziaslami bo ja juz nie daje rady:( wszystkie zeby przed ciaza mialam poleczone, zero krwawien a teraz masakra:( odkad zaszlam doslownie caly czas mi leci krew, sa opuchniete. jak pojde do dentysty to pewnie nic mi nie bedzie mogl pomoc tylko zaleci jakies plukanki.... Co wy stosujecie na dziasla w ciazy?
Elmex
 
Szczerze nie chciałam nawet brać tych 500+ (nie jestem za obecnym rządem) ale przyjaciółka mnie wyzwala 😋 powiedziała dlaczego nie mam brać tego za co płace i tutaj miała rację - chociaż nie potrzebuje będę oglądać dla dziecka na konto. Osobiście uważam że zamiast 500+ powinny być darmowe żłobki, przedszkola i lekarze. Albo 500+ tylko dla pracujących rodzin/rodzica albo w trudnej sytuacji życiowej.
Co do L4 lekarz wczoraj zapytał.kiedy chce iść na zwolnienie, jak mu powiedziałam że myślałam o sierpniu/wrześniu to zaśmiał się i zapytał czy zdążę przed porodem 🙂
Ja też w wrześniu. Dziś to ustaliliśmy 😁. Gin się zgodził.
 
Dziewczyny, widzę, że sporo z Was wrzuca zdjęcia ubranek wkładanych przez głowę, czy nie ma trudności w ubieraniu ich takiemu maluszkowi? Jakoś sobie wymyśliłam że to będzie karkołomne zadanie i wybieram tylko kopertowe 😮🤔

Ja przy pierwszym dziecku wolałam kopertowe, zdecydowanie łatwiejsze, bo człowiek boi się takiego maleństwa. Ale przy drugim, zastanawiałam się po co sobie utrudniać I wszystko szło przez główkę 😁
 
reklama
Dziewczyny gratuluje wczorajszych wizyt samych dobrych wieści na dzisiejszych. Powodzenia ja egzaminach - wiem ze stres ogromny ale później jaka ulga i satysfakcja . Co do innych grup ja tylko tu nie mam fb i innych dobrodziejsc spolecznosciowych .... wiem wiem nie istnieje 😄😄😄 .ja ledwo funkcjonuje tu od kilku dni prawie 30 stopni nie ma czym oddychac ... cudownego dnia wam zycze
Od 2 tyg nie mam fb...czuje jakbym nieżyła 😅
A jeszcze takie pytanie jaka Wam wyszła ta przezierność karku? NT? :D
U mnie 1.8
Ja jestem tego samego zdania. Nienawidze tego rządu ale i tak będę brala 500 bo to sa moje pieniadze, zabierane z kazdej wyplaty 😔 ale jak widzę ludzi co maja 7-8 dzieci i nie pracują i tylko to sie dla nich liczy to az mi sie noz otwiera...

Gratulacje!!! ❤

Ja mialam w 14+0 crl 8,3 i nt 2.0
...taaa 500+...już czuje te komentarze- "ooo znowu w ciąży? Będzie500+!hehe..."....bede traktowana jak ta maDka na socjalu...no bo czwarte dziecko przecież...nikt nie weźmie pod uwage tego że dziecko jest nieplanowane,a ja pracuje...eh 😒
Tak musisz się uspokoić stres złe wpływa. Kilka dłuższych oddechów .... a kłótnie najlepiej unikać jeśli jest taka możliwość bo jednak teraz emocje wszystkie mamy podwójnie .... :(
To że stres źle wpływa to każdy wie, ale nie zawsze da sie tego uniknąć...zwłaszcza gdy rodzina sie sypie...
To dokładnie tak jak ja ;)
Zapisze się po wizycie u swojej lekarki, czyli po 26 czerwca ;)
Też jeszcze nie mam terminu polowkowych, zapisze sie po wizycie u mojej gin, czyli po 23 czerwca 😉
 
Do góry