reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Moja mama wlasnie mi wyslala zdjecia jakiego zakupu dokonała dla pierwszej wnuczki. Hustawka hubrydowa 😍😍😍 dzis do niej przyszla i wlasnie obczajają z tatą 😅
 

Załączniki

  • ingenuity-hustawka-hybrydowa-lew-convertme-myszkow-521594480.jpg
    ingenuity-hustawka-hybrydowa-lew-convertme-myszkow-521594480.jpg
    52,8 KB · Wyświetleń: 73
Ja dziś też po wizycie, dzidziuś ma 9,4 cm :D o płci nic nie wspominała, ja też nie dopytywałam. Za tydzień mam wizytę u mojej lekarki, ale byłam na kontroli ze względu na bóle podbrzusza, zwlaszcza lewej strony. Ale zbadała wszystko, szyjke też i powiedziala ze ze strony ginekologicznej nie widzi zadnego problemu, to chociaz tyle dobrze :)
 
Ja dziś też po wizycie, dzidziuś ma 9,4 cm :D o płci nic nie wspominała, ja też nie dopytywałam. Za tydzień mam wizytę u mojej lekarki, ale byłam na kontroli ze względu na bóle podbrzusza, zwlaszcza lewej strony. Ale zbadała wszystko, szyjke też i powiedziala ze ze strony ginekologicznej nie widzi zadnego problemu, to chociaz tyle dobrze :)

A w którym tygodniu jesteś :)? Ja właśnie nie zapytałam o wielkość 😂😂 i znam sama wagę.
 
Ja dziś miałam wizytę ale taką krótka kontrolna bo prenatalne były 3 tyg temu i od razu umówiłam się już na prenatalne 2 trymestru. Ale ten czas leci!! Dobrze słyszeć że wszystko w porządku. A tak mnie na początku straszyli, kwestia znalezienia dobrego lekarza 😁 któraś z Was ma termin na sam początek grudnia? Ja mam na 1.12 ciekawe czy dotrwam do grudnia bo jeden dzień wcześniej i już mam listopad :D
Ja mam na 4.12 :D wiec też mogę byc listopadowa :D
 
Jak to zrobiłaś ze nie je w nocy od 5go miesiąca? Moja ma 12m i nocne karmienie musi być, albo i dwa.
To się chyba nie da "zrobić" 🤷 moje chłopaki zaczęły przesypiać całe noce jak mieli 6mcy. Wtedy już obydwaj nie byli karmieni piersią i każdy spał w swoim pokoiku. Ale to chyba też nie ma znaczenia. To zależy od dziecka.
 
reklama
Do góry