reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dwa dni i z głowy :) Ja też się szykuje do obrony podyplomowki, bo przez koronę została przełożona z marca na lipiec. Mam nadzieję, że będzie to tylko formalność, bo stresować się nie mam zamiaru 😂
Ja mam w formie online, przez skype. Poszli mi na reke. Pisalam pismo ze jestem w ciazy, mieszkam za granica itp wiec sie zgodzili ale jakos tak nie wiem dziwnie przez kamere 😂🤣 kazdy mi zazdrosci ale ja czuje wiekszy stres niz jakbum miala na zywo isc i sie bronic
 
reklama
Oj ja bym sie bala przechodzic z ciemnych w jasne sama w domu 😅 no ale jak widac fryzjerom tez zaufalam 🤣🤣🤣 ogolnie do fryzjera juz jak ide to tylko na podcinanie bo mam same zle wspomnienia.
A ja na podcinanie do fryzjera się boję, wole sama w domu 😂 teraz chce iść na polerowanie włosów bo nie mogę sobie dać z nimi rady, zaczęły mi się rozdwajać mam wrażenie że od nasady ale tak to bywa jak sie nie pielęgnuje włosów. Zanim urodził się synek obowiązkowo 1-2 razy w tyg leciała maseczka na włosy i nie suszylam. Teraz wszystko na szybko, odzywka minutowa tylko żeby się dało rozczesać, suszarka i "burdel kok" żeby synek nie wyrwal mi za dużo włosów na raz 😅
 
Witam się kobietki ☺️ Miłego dzionka życzę a ja już żyje jutrzejsza wizyta mam nadzieje, ze uda mi się zobaczyć bąbelka ❤️✊🏻 Życzę powodzonka dzisiejszym wizytującym i gratuluje wczorajszych wizyt, bo już nie wiem czy wszystkim odpisałam 😜🥰 co do detektora to ja już nie mam żadnego problemu znalez serduszko pierwsze przyłożenie i już słuchać ❤️ Uspakaja w 100% ☺️
 
@niemandin zgodnie z obietnicą załączam fotki ciuszków z patpat.
Faktycznie na metkach widnieją chińskie znaki. Jak na razie mogę powiedzieć jedno - 100% bawełna, miłe w dotyku, zobaczymy jak się będzie nosić.

Miniboss i niebieskie paputki zamówiłam w prezencie dla mojej koleżanki, która miesiąc temu urodziła synka. Będzie pierwszą testującą 😉 074FC8BA-08A7-4F58-A977-785AB32433B7.jpeg2B6A5D99-2399-43F2-A95F-BC9C21E65524.jpeg4968B15A-581B-480B-9849-47832F1E8537.jpeg29FA4A9A-4157-4612-861B-E696EAE76533.jpeg4DAE16D5-5DEB-4665-AD9A-FB4AE643E7CE.jpeg

Do tego zamówiłam jeszcze komplet 5 kolorowych, maleńkich ręczniczków (wydaje mi się, że są tetrowe).

Edit: i kupiłam większe na 3-6 miesięcy (66) bo tych mniejszych to powinnam mieć na pęczki a dwa, że zakładam że dzidzia będzie rosnąć z racji obciążenia wysokim wzrostem przez rodziców (stary ma 196, ja 178 więc maleństwo raczej też będzie wyższe).
 
O super :) a gdzie robiłaś prenatalne? ja miałam na nfz w merkurym, w pierwszej ciązy pierwsze badania robiłam prywatnie w neomedica ale u tego samego lekarza co na merkurym w przychodni :) Jasne że dobrze mieć coś na start tym bardziej że w pierwszych miesiącach dziecko szybko wyrasta a za zaoszczędzone pieniążki zawsze można kupić coś ekstra dla bobo :)
Tez w merkury, doktor Adrian? :D
 
Nie stresuj się do dopiero Twoja druga oficjalna wypowiedź [emoji16] pierwsza matura ,teraz licencjat:-)

Ja już mam za sobą jeszcze magisterkę i podyplomówkę [emoji16] I ustny teoretyczny przed licencjatem, gdyż studiowałam kierunek praktyczny.

Przede wszystkim bądź sobą, mów swoimi słowami i dużo się uśmiechaj:-)
Trzymamy kciuki [emoji170][emoji173]
Fakt czuje sie przygotowana ale mam paniczny strach przed odpowiedzią ustną. Jalbum miala napisac to spoko napisze bez problemu ale jak mam mowic to tragedia zaczynam się jąkać, pocić i serce wali jakby mialo wypasc zaraz...dramat nie wiem czemu tak jest. Pociesza mnie jedynie fakt ze za 2 dni od teraz bede juz po wszystkim. I zassze sobie tak mysle ze ostatnie 2 dni minely szybko to te 2 dni do piatku tez mina szybko i bedzie spokoj [emoji23] byle przezyc.
 
reklama
Do góry