reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hejka. Dziewczyny nie mogłam wytrzymać i zamówiłam detektor chociaż się przed nim broniłam. Mąż był stanowczo na na nie. Teraz myślę czy dobrze zrobiłam co jak maluchy będą ułożone tak że nie znajdę tętna, nieraz jest problem przy jednym a ja z moimi dwoma maluszkami 🙄 chyba pochopnie podjęłam decyzję
Przedewszystkim szukaj bardzo nisko aż na lini włosków powiem 😊 u mnie tam siedzi zgredek 🤣😂😅 wiadomo dzieci sie ruszaja to moze byc czasem problem znalezc ale detektor ma uspokajac a nie denerwowac. Jak nie znajdziesz to przede wszystkim bez paniki bo to nie profesjonalny sprzęt tylko "zabawka" dokowa 😅😊🥰 moj tez byl przeciwny ale jak uslyszal 1 raz serduszko z detektora to teraz sam prosi czy posłuchamy naszego żelka 😂
 
Byliśmy w ogóle wczoraj się spotkać z przyjaciolmi, podzieliliśmy się nowinami, zareagowali spoko i w ogóle się nie domyślali wiec dobra jestem w ukrywanie 💪🏻

Za 3 tygodnie jedziemy wspólnie w góry na tydzień wiec super. My w weekend wyborczy mamy ochotę wybrać się w nasze Karkonosze żeby sobie zdobyć ze dwa szczyty i sprawdzić brak formy :D
 
Hej dziewczyny. Ja sobie wypoczywam na Warmii. Jest chłodniej niz w centrum. ❤️
Do dziewczyn z detektorem. Tak sie zastanawiam bo sluchajac serduszka czasami a nawet czesto mam wrazenie że słyszę jego ruchy. Zastanawiam sie czy to mozliwe. 😁
Wydaje mi się, że to bardzo możliwe. W trakcie ostatniego usg, mój maluch tak się ruszał i jego ruchy zagluszaly dźwięk serduszka :)
 
@Piernik98 nie ma co się stresować, ostatnio pisałaś, że czujesz się dobrze przygotowana! Na pewno dobrze Ci pójdzie!
Fakt czuje sie przygotowana ale mam paniczny strach przed odpowiedzią ustną. Jalbum miala napisac to spoko napisze bez problemu ale jak mam mowic to tragedia zaczynam się jąkać, pocić i serce wali jakby mialo wypasc zaraz...dramat nie wiem czemu tak jest. Pociesza mnie jedynie fakt ze za 2 dni od teraz bede juz po wszystkim. I zassze sobie tak mysle ze ostatnie 2 dni minely szybko to te 2 dni do piatku tez mina szybko i bedzie spokoj 😂 byle przezyc.
 
Fakt czuje sie przygotowana ale mam paniczny strach przed odpowiedzią ustną. Jalbum miala napisac to spoko napisze bez problemu ale jak mam mowic to tragedia zaczynam się jąkać, pocić i serce wali jakby mialo wypasc zaraz...dramat nie wiem czemu tak jest. Pociesza mnie jedynie fakt ze za 2 dni od teraz bede juz po wszystkim. I zassze sobie tak mysle ze ostatnie 2 dni minely szybko to te 2 dni do piatku tez mina szybko i bedzie spokoj 😂 byle przezyc.
Dwa dni i z głowy :) Ja też się szykuje do obrony podyplomowki, bo przez koronę została przełożona z marca na lipiec. Mam nadzieję, że będzie to tylko formalność, bo stresować się nie mam zamiaru 😂
 
Hejka. Dziewczyny nie mogłam wytrzymać i zamówiłam detektor chociaż się przed nim broniłam. Mąż był stanowczo na na nie. Teraz myślę czy dobrze zrobiłam co jak maluchy będą ułożone tak że nie znajdę tętna, nieraz jest problem przy jednym a ja z moimi dwoma maluszkami 🙄 chyba pochopnie podjęłam decyzję
Będzie dobrze. Wszystkie wątpliwości przejdą jak tylko usłyszysz bicie serduszka ❤️
 
reklama
Do góry