reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam nadzieję, że będzie ok, chociaż jeszcze nie mam brzucha, a czytałam że one długie są 🙈 Przy moich 158 cm wzrostu, to może być niewypał 😅 Najwyżej dam teściowej do skrócenia 😁
Ja mam 158cm i mam takie dwie i są super , gdzieś już dodawałam zdjęcie z poprzedniej ciąży , przynajmniej jak rozciąga się na brzuchu to dalej dobra długość, a nie tyłek na wierzchu. 🙂🤪
 
reklama
Ja mam 158cm i mam takie dwie i są super , gdzieś już dodawałam zdjęcie z poprzedniej ciąży , przynajmniej jak rozciąga się na brzuchu to dalej dobra długość, a nie tyłek na wierzchu. 🙂🤪

Widziałam ją na Tobie, wyglądałaś super, ale nie wiedziałam, że też jesteś niziutka :) No to nie mogę się doczekać 😁
 
Wiadomo można kupić ale zobaczysz czy Maluszek będzie smoczkowy 😁moja koleżanka z synkiem próbowała już każdego smoka każdy wypluwał 🤦‍♀️
Moja cała trójka była totalnie nie smoczkowa ani nie butelkowa córka jak miała 3 latka i zobaczyła u brata to się pytała co to bo nie widziała nigdy na oczy
 
reklama
Macie tu mojego łobuza 😅
Przydałoby się obciąć włoski, no ale ktoś cały czas mówi że jutro 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20200615_173240.jpg
    IMG_20200615_173240.jpg
    413,5 KB · Wyświetleń: 62
Do góry