reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dzień dobry dziewczyny! Zapowiada się dziś piękny dzień :) ja biorę się za zrobienie bezy z truskawkami, wieczorkiem przyjeżdżają znajomi - mam wymówkę, żeby zrobić coś pysznego i bez wyrzutów to zjeść. Po pierwszych miesiącach ciągłych mdłości i wymiotów, wraca mi apetyt! Nareszcie! Naprawdę gdyby nie to, że ten pierwszy trymestr był ciężki, trudno byłoby mi uwierzyć, że w ciąży można się czuć tak fatalnie i płakać z bezsilności. U mnie większość koleżanek przechodziła to bezobjawowo.
Wczoraj wsiadlam na rower i przejechałam dość sporo km, co prawda po płaskim i równym terenie - ale stąd moje pytanie. Czy jesteście normalnie aktywne? Nie jestem typem sportowca, ale czasami mam ochotę ruszyc tylek z domu, tym bardziej po tej kwarantannie .
Mi lekarz nakazał prowadzić oszczędny tryb życia ale woli dmuchać na zimne po moich przejściach. Zazdroszczę możliwość jazdy na rowerze 🙂

A ja nie mam intuicji ani żadnych "życzeń" co do płci, będę się cieszyć z każdego byle było zdrowe ❤ chociaż ciekawa jestem czy na piątkowych prenatalnych coś zobaczy i mi powie :) będzie wtedy 12+2 myślicie, że może być za wcześnie?
U mnie w ciąży z synkiem w 12+6 była dziewczynka a później jednak się okazało, że bedzie syn więc ja nie ufam takim wczesnym opiniom ginekologów co do płci bo jak widać to się może jeszcze pozmieniać.

Jestem już po wizycie😊 z maluszkami wszystko wporzadku🥰 rosną jak na drożdżach 🥰dziękuję, za kciuki ✊😘
Super wiadomości 🥰
 
reklama
Tak ten sam, super ten Twoj! Juz dawno widzialam wzor i czekalam az ktos taki zamowi 😊 Fajnie, ze od Was mozna na rowerze nad Loch Ness pojechac 😊, bylismy tam w pierwszej ciazy. Z przyjemnoscia pojechalabym jeszcze raz tylko na dluzej.
Zobacz załącznik 1132882
I ja chyba mam to samo, ze nie lubie placic za cos co moge sama zrobic, a wszelkie prace reczne uwielbiam. Probowalam juz wielu rzeczy, kiedys robilam recznie szyte i haftowane ciuchy dla Wikingow i sama bylam w druzynie 😉 super czasy, no i tez zarabialam na tym.

Fajnie że byliście w naszych stronach :D

9,80cm i 10,20 cm szczęścia 🥰

Wow jakie duze bobaski? Czujesz już ruchy ? Który to tydzien?

Ok, dobra - pomysł z tabelką nie wypali, zrobi się bałagan. Więc po prostu cytujcie i wyrażajcie chęć, a ja sobie zrobię excela 😁

Ja oczywiście :)
 
@Akuku
No właśnie z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy😊 od kilku dni czuję jakby coś tam się w środku działo ja bym to porównała do mruczenia kota heh jak przyłożę dłoń to czuję takie delikatne wibracje od środka (nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi) 😁 i właśnie tak się zastanawiałam czy to mogą być ruchy czy po prostu tak bardzo za tym czekam, że to mi umysł podpowiada co chcę poczuć hehe.
Dziś 14+6 tydzień 🥰
 
Wiem wiem , też takie wibracje czuje, ale mi się wydaje że to hm łożysko? Jak się ruszy to bardziej trzepot motyla, choć teraz już bardziej pukanie czuje.
 
Wiem wiem , też takie wibracje czuje, ale mi się wydaje że to hm łożysko? Jak się ruszy to bardziej trzepot motyla, choć teraz już bardziej pukanie czuje.
To moja pierwsza ciąża więc jestem w tym blada😁 mówią, że w pierwszej ciąży ruchy czuć ok 20 tygodnia więc trochę jeszcze poczekam. No jak widać coś tam czuję ale napewno masz rację, że to łożysko a ja sobie już wkrecalam hehe.
 
reklama
To moja pierwsza ciąża więc jestem w tym blada😁 mówią, że w pierwszej ciąży ruchy czuć ok 20 tygodnia więc trochę jeszcze poczekam. No jak widać coś tam czuję ale napewno masz rację, że to łożysko a ja sobie już wkrecalam hehe.
Przy blizniakach możesz czuć szybciej :) ja najczęściej czuje jak siedzę z podkurczonymi nogami na kanapie :D
Także myślę że chwila moment. Wiesz czy masz łożysko na przedniej czy tylnej ścianie?
 
Do góry