reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej Dziewczyny. Niestety ja też muszę się z wami pożegnać. Nie było dzisiaj serduszka na usg. Zarodek zatrzymał się na 6+2. Mam się stawić do szpitala na wywołanie poronienia.

@Rumiankowa [emoji8]

Zdecydowanie za dużo złych wiadomości w ostatnim czasie :( Dużo nadziei i powodzenia w dalszych staraniach ❤️
 
@Tymon'sMom super ze sie udalo umówić ja ide na wizyte 08.05 to bedzie moj 11+4 tez tam nie moge sie doczekac jeszcze 3 tygodnie ale zleci mam nadzieję:))

Zleci ,zanim się obejrzymy ;)


Ja już jestem po wizycie i na szczęście z dzidzią wszystko jest rozwija się prawidłowo i na 80% podobno będzie to dziewczynka ale na kolejnej wizycie potwierdzimy to w 100% 😍

Gratulaje😍
Rzeczywiście nub dziewczynkowy , a ktory to byl tydz?

Witam [emoji4]
Dziś po wizycie wszystko dobrze , dzidziolek ruszał się słodko[emoji7], tylko znowu infekcja mi się robi ,a dopiero co tydzień temu skończyłam brać leki... Jutro jadę zrobić wszystkie badania z krwi .Zobacz załącznik 1122081

Gratulacje 😍

Hehe dla mnie gotowanie to nowość [emoji4] w ciągu tej pandemii po raz pierwszy w życiu zrobiłam kopytka [emoji13] teraz te gołąbki to też mój pierwszy raz [emoji4]
Już trochę sosu zezarlismy. Jutro muszę dorobić [emoji7]Zobacz załącznik 1122085

Boże jadłabym 😋

@aga.i.nieszka przykro mi bardzo😶
 
Cześć mamusie :) czytam Was już od jakiegoś czasu ale czekałam do dzisiejszej wizyty. Chciałam być pewna ze jest ok, bo ostatnio dużo niestety słyszy się o poronieniach :( a wiec u mnie dzisiaj 9+3, dzidzia ma już 2,7 cm :) serduszko bije 172 BPM wiec to chyba dość szybko ;) ale Pani doktor mówi ze wszystko rośnie pięknie :)
Termin z usg na 19.12 a z OM 21.12 :)
 
Cześć mamusie :) czytam Was już od jakiegoś czasu ale czekałam do dzisiejszej wizyty. Chciałam być pewna ze jest ok, bo ostatnio dużo niestety słyszy się o poronieniach :( a wiec u mnie dzisiaj 9+3, dzidzia ma już 2,7 cm :) serduszko bije 172 BPM wiec to chyba dość szybko ;) ale Pani doktor mówi ze wszystko rośnie pięknie :)
Termin z usg na 19.12 a z OM 21.12 :)
Gratuluje 😊
 
reklama
Do góry