reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny mam jakies zaćmienie mózgu.

za równo tydzień mamy pierwsza rocznice ślubu. Świętujemy ja na wyjeździe, kolacja blabla. No ale chciałabym coś temu mojemu mezowi podarowac tylko nie żadne slodkopierdzace zbieracze kurzu :D
Na urodziny, święta nie mam problemu bo kupuje coś związanego z naszymi pasjami ale głupio kupić dobry plecak trekkingowy na rocznice ślubu 😂
Gdyby nie korona i ciaza to bym kupiła masaż dla dwojga, strefę saun takie tam.

pomozcie, sypnijcie pomysłem jakimś bo mi głowa eksploduje :D
Niby czemu głupio. Prezent ma cieszyć obdarowanego, a jeśli ucieszy go akurat plecak, to co za różnica, że dostał go na rocznicę. A ma multitoola? Mój uwielbia swojego leathermana. Jednym z bardziej udanych prezentów był też zegarek.
My na rocznicę zawsze wychodzimy do teatru albo filharmonii, ale teraz chyba wszystko pozamykane...
 
reklama
Niby czemu głupio. Prezent ma cieszyć obdarowanego, a jeśli ucieszy go akurat plecak, to co za różnica, że dostał go na rocznicę. A ma multitoola? Mój uwielbia swojego leathermana. Jednym z bardziej udanych prezentów był też zegarek.
My na rocznicę zawsze wychodzimy do teatru albo filharmonii, ale teraz chyba wszystko pozamykane...
No właśnie my na rocznice tez zawsze wychodzimy/wyjeżdżamy. Ale to pierwsza rocznica ślubu i chciałabym coś dać dodatkowo

Jakoś ten plecak mi nie leży, w sensie i tak trudno dobrac musiałby iść ze mną albo dostać voucher do sklepu górskiego... no i co to ma do rocznicy :D multitoola już dostal ode mnie kiedyś bardzo trafiony prezent.
Ale genialna jesteś! Zegarek. Właśnie mu się rozpadł poprzedni wiec jutro ruszam na polowanie!
 
No właśnie my na rocznice tez zawsze wychodzimy/wyjeżdżamy. Ale to pierwsza rocznica ślubu i chciałabym coś dać dodatkowo

Jakoś ten plecak mi nie leży, w sensie i tak trudno dobrac musiałby iść ze mną albo dostać voucher do sklepu górskiego... no i co to ma do rocznicy :D multitoola już dostal ode mnie kiedyś bardzo trafiony prezent.
Ale genialna jesteś! Zegarek. Właśnie mu się rozpadł poprzedni wiec jutro ruszam na polowanie!
To się akurat dobrze złożyło. I możesz mu coś rocznicowego wygrawerować z tyłu. ;)
Mojemu kupiłam zegarek za moją pierwszą wypłatę po tym ,jak się sprowadziłam dla niego do Krakowa A że wypłata była licha, to zegarek też taki sobie, ale mimo to nosi go do tej pory, pasek już dwa razy był wymieniany. Jeszcze wtedy małżeństwem nie byliśmy.
 
Ja miałam na początku ponad 4 cm po 2 tyg zmalał do 3 cm i teraz mina 4 tyg wiec mam nadzieje, ze będzie już malutki 🙏🏼 Tez zakaża sexu mamy i mam leżeć najlepiej ale przyznam raz nie wytrzymaliśmy i sie kochaliśmy.... ale nie mam nic żadnych krwawień ani plamien ani bólu z tym związanego wiec mam cicha nadzieje, ze to nie wpłynie 😂😜 damy radę żaden krwiak nam nie straszny 💪🏼😁
Ja własnie mam wizytę w czwartek i mam nadzieję, że mojego krwiaka nie będzie. Dzisiaj od rana mojego nakręcam na piątek na seks 😂 Ostatnie dni zostały, a ja nie wiem czy wytrzymam 😂
 
Co do krwiaka to dostałaś jakieś zalecenia? Często lekarze każą leżeć/odpoczywać jak najwiecej. Oby szybko się wchłonął. Super, że słyszałaś już bicie serduszka 🥰

Co do krwiaka to przede wszystkim zależy od jego wielkości i umiejscowienia. Jak jest duży to właśnie konieczny jest odpoczynek czy bezwzględne leżenie, ale jak mały jak miał miejsce u mnie to zakaz seksu i ćwiczeń.
 
Ja własnie mam wizytę w czwartek i mam nadzieję, że mojego krwiaka nie będzie. Dzisiaj od rana mojego nakręcam na piątek na seks 😂 Ostatnie dni zostały, a ja nie wiem czy wytrzymam 😂
Znam ten ból 😂 ja nie wiem jak dziewczyny wytrzymują cała ciąże np bez sexu wiadomo trzeba to trzeba ale kurczę jest czasem taki dzień ze strasznie masz ochotę a ja powiem szczerze ze mimo mdłości miałam dwa takie dni ze szok aż byłam w szoku ze taka mam ochotę, przed ciąża nie miałam takiej potrzeby nawet 😂 hormony 😂to trzymam kciuki za was 🥰
 
reklama
Do góry