reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Jakiś czas temu na forum zamkniętym zostało napisane, że zostaną usunięte osoby, które nie udzielają się wcale bądź bardzo rzadko. I wtedy też została stworzona lista tych osób.
Niestety, podziałało to jak magnes i dopiero wtedy większość zaczęła pisać regularnie, ale to już nie była pora ;)
Usunięte zostały osoby które pisały bardzo rzadko, albo zaczęły pisać dopiero po tym jak zostało ogłoszone usunięcie. I oczywiście te co w ogóle nie pisały.
Jednak jest to forum prywatne, bardzo dużo dziewczyn dzieli się prywatnymi i szczegółowymi informacjami z życia, za niedługo też zdjęciami dzieci. Wspólną decyzją osoby, które pisały za rzadko lub wcale zostały usunięte.
Tutaj na forum otwartym też można pisać o wielu sprawach, zadawać pytania o ciąże itp.
 
reklama
Mi np czesto to forum Służyło informacyjnie do zgłębiania tematów o którym nie mam pojęcia przy pierwszym dziecku. Trzeba mieć naprawdę sporo wolnego czasu aby aktywnie uczestniczyć w pogawędkach na prywatnym, jeśli fakt ze nie udzielam się w 20 stronach dziennie jest powodem do usunięcia mnie z forum to powinnam podziękować za ułatwienie mi decyzji o zniknięciu na inne forum :)
 
Dziewczyny sory ale nie macie co sie burzyć. Możecie dalej tutaj pisać, kazdy ma do grudniówek dostęp lecz od dzisiaj nie do prywatnego. Prywatny był założony dla osób co pisza czesto ale i odpowiadaja na pytania. Piszemy tez o bardziej intymnych sprawach w prywatnym i dużo osób nie było zadowolonych ze mają "widownie" i nie chcemy też dzielić sie niektórymi rzeczami z wszystkimi. Trudno.. trzeba było sie szybciej obudzić, wiele z Was nawet nie kojarzę. Za prośba innych STAŁYCH dziewczyn storzyłyśmy liste i zmiejszyłyśmy grono do minimum. Co nie oznacza ze nie możemy TUTAJ dalej kontynuować rozmów.
PORKREŚLAM nie zostanie do niej nikt dodany ani z powrotem przyjęty. Chyba ze naprawde zaczniecie sie udzielać tutaj i zobaczymy ze to nie jest tylko chwilowe. Wszelkie prośby do mnie o ponowne przyjecie bede na razie ignorować.
 
No coz. Dziewczyny zaangazowane w prywatna grupe taka podjely decyzje i maja do tego pelne prawo przez swoje zaangazowanie na forum, to ich prywatnosc i moga ja chronic. Nic dziewczyny nie stoi na przeszkodzie abyscie zalozyly wlasna grupe, tam bedziecie mialy swoje zasady. To nie jest 3 miesiac tylko 8, byl czas zeby sie udzielac i ujawniac. My sie znamy juz kilka miesiecy i chcialysmy zostac w gronie ktoremu ufamy i znamy.
 
reklama
Do góry