reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Znajdź coś co sprawia że maluch się poruszy. Moja np jak jej puszczę głośno muzykę z telefonu do brzucha to kopnie. I położenie się na plecach tez trochę czasem ruch wymusza. Słodkiego nie mogę.

Brak ruchów powinien nas niepokoić na tym etapie. Ale jeśli są tylko rzadziej to po prostu tak ma akurat. [emoji6]
 
Próbowałam już muzyki raz działa raz nie. Jak ma dzień leniucha to nie działa nic. Mi właśnie bardziej rusza się jak leżę na lewym boku wtedy kopie po bokach no właśnie to jest na też zasadzie że one są zawsze nie było sytuacji żeby był dzień czy dwa ciszy wtedy to pewnie już do szpitala bym pędzila hehe po prostu jest tak że nieraz przez dzień jest leniwa i na prawdę mało się rusza i wtedy się niepokoje. Nie wiem czy za bardzo panikuje
 
reklama
Do góry