reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja mam 29 l i lekarz tez mi.mowil zebym.nie szla na prenatalne ale maz sie uparl i ta babeczka co.robila.usg powiedziala zebym.poszla wiec ide.
Ja w ogole.prawie nie mam brzucha wszyscy mowia ze to wlasnie ma.chlopaka brzucha nie ma.
A przytylam.kg max 1,5 kg zalezy czy wizytuje w wc czy nie.
 
Ja tez nie robię prenatalnych, raz ze nie robiłam ich w poprzedniej ciazy, dwa ze za dodatkowe USG płace 120e a w 20 tyg w tym szpitalu w którym będę rodzic nie robią i znowu będę szła prywatnie a do Polski się nie wybieram, a trzy chyba bym zawału dostała bo ponoć czasem wyniki potrafią wychodzić inne.Ostatnio czytałam ze babka w Irlandii zrobiła badania takie i wyszło ze dziecko by nie przeżyło poza łonem matki i była już na wizycie przygotowującej na aborcje i jeszcze raz zrobili badania i wszystko było ok.

Na moje jeżeli pierwsze badanie wychodzi zle to zasięga się opini u innego lekarza jeszcze raz dla potwierdzenia,bo nie ma ludzi nieomylnych i sprzęt tez może zawieść .
Jeżeli ta kobieta już po pierwszym badaniu była gotowa usunąć dziecko to sory, ale dla mnie to dziwne i zbyt pochopne ..
Najczęściej jak pappa wychodzi zle, bo usg może być dobre, a jednak badanie krwi już nie(wklejałem kiedyś artykuł, ze właśnie pappa powinno się robic gdy usg nic nie wykazuje, a nie na odwrót) to kieruje się na amniopunkcję pacjentkę(oczywiście za jej zgoda) .
 
U mnie znowu plamienie wczoraj te cos bylo ale nie duzo a dzisiaj juz wiecej... Czy to sie kiedys skonczy? Te nerwy mnie wykoncza. A tylko pozbieralam ubrania do pralki. Zostaje mi lezenie
Oj kochana chyba pozostaje ci lezing. Ciekawe czy po 3 mc minie to.plamienie czy jak to bedzie wygladac dalej. Nie denerwuj sie i odpoczywaj ❤
 
Dziewczyny jak wy to robicie, że w ogóle możecie się uczyć? Ja gdy rylko wezmę książkę do reki chce mi się spać i nic mi do głowy nie wchodzi.

U mnie dzisiaj 10+5 ,a właściwie 10+1 z ostatniego USG. Brzuszek jest dość mocno widoczny. Lecz to zależy od dnia. Gdy zaparcia mam mniejsze to już nie tak bardzo.
Ale póki co nie przytyłam nic.

Moja ginekolog bada mi szynkę co wizytę na leżąco ( na kozetce)
 
Hej, a są tu może dziewczyny które mają krwiaka i w ogóle nie plamily i nie krwawily? Jeśli tak to czy mialyscie usg kontrolne i co wykazało to usg (chodzi mi o to czy ten krwiak się wchlonal, zmniejszył?)
 
Hej, a są tu może dziewczyny które mają krwiaka i w ogóle nie plamily i nie krwawily? Jeśli tak to czy mialyscie usg kontrolne i co wykazało to usg (chodzi mi o to czy ten krwiak się wchlonal, zmniejszył?)
No ja mam taką sytuację właśnie krwiak ma 4 cm zero krwawienia i plamienia. Wizytę miałam w poniedziałek kolejną mam 17 czerwca. Luteina jedna tabletka dopochwowo no i oszczędny tryb życia. W sumie to ja byłam u lekarza z tym krwiakiem tydzień po tygodniu i krwiak jak miał 4 cm tak ma dalej ale lekarz kazał się nie martwić mówi że jal do tej pory nie krwawiłam ani nie plamiłam to raczej będzie się wchłaniał a nie ewakuował na zewnątrz.
 
reklama
Do góry