reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

6 lat juz ma ale czasem sie zachowuje jak szczeniak. No i jak.sie nie wybiega to.widac ze, energia go rozpiera i zaczyna rozrabiac zastanawiam sie jak potem z wozkiem bedzie z nami spacerowac :)
Ja miałam jamniczke gdy corcia byla mała,jeździła w koszu pod wozkiem a zimą w spiworze na sankach miedzy nogami. Bardzo przyjacielska i opiekuncza była :yes:
 
reklama
Hahaha no co ty :D az tak :D no właśnie ciekawa jestem jak on zareaguje bo traktowant jest jak pupilek w calej rodzinie i sie przyzwyczail troche do tego a tu wiadomo ze dzidzia bedzie miec pierwszenstwo :)
Właśnie chyba oto była obrażona , chociaż wogóle jej nie okazałam zoboętnienia, Pamiętam weszłam z mała w nosidełku, ona leżała, podniosła tylko głowę powąchała nas na odległość i czar prysł. Podeszła dopiero w kwietniu po dobrym pół roku jak wychodziłam z małą do ogrodu, stawiałam wózek a jak ogarniałam obok w ogrodzie, wtedy jak słyszała kręcenie się małej to dopiero przeszło jej i zaczęła do nas podchodzić. :-).
 
Psy są bardzo czułymi pociechami, przeżywają pojawienie się nowego członka rodziny , po swojemu ale przeżywają. Jak słyszę, jak ktoś mówi do swojego psa ,, głupi kundel,, to od razu nasuwa mi się odpowiedz do takiego ze sam jest głupi, po prostu nie umie podejść poprawnie do psa, do siebie powinien sapać a nie do psiaka
 
Ja pobrałam Preglife kiedy dowiedziałam się o ciąży, natomiast cały rok wcześniej używałam Flo i przywykłam więc mam dalej mimo wszystko :) Obie liczą mi tak samo, bo ja liczę według usg, a nie om i wszystko się w obu pokrywa :)
Screenshot_20190515-152432.jpeg
 
Ja mam psiaka Jack Russel Terierra, ma 10 lat ale ADHD okropne, może non stop wariować, czasem już nie wyrabiam. Teraz od kwietnia do października siedzi z babcią na wsi bo może szaleć bardziej niż tu w bloku
 
Właśnie chyba oto była obrażona , chociaż wogóle jej nie okazałam zoboętnienia, Pamiętam weszłam z mała w nosidełku, ona leżała, podniosła tylko głowę powąchała nas na odległość i czar prysł. Podeszła dopiero w kwietniu po dobrym pół roku jak wychodziłam z małą do ogrodu, stawiałam wózek a jak ogarniałam obok w ogrodzie, wtedy jak słyszała kręcenie się małej to dopiero przeszło jej i zaczęła do nas podchodzić. :-).
To dopiero prawdziwy foch psa :D ja sobie nie wyobrazam.nie mieć psa albo oddac psa bo dzidzia bedzie. A wiele.sie na ten temat slyszy niestety. Mam nadzieje ze moj labus sie jakos zatroszczy o dzidzie oby nie bylo obrazania sie :p ale.mysle ze nawet.jesli to na spacerze mu przejdzie hehe
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie byłam na wizycie kontrolnej usg to 9tc chodzę co dwa tygodnie prywatnie, lekarz założył kartę ciąży pobrał cytologie i zrobił usg przez powłoki brzusznej i tu się pojawiła chwila grozy bo nie mógł znaleźć serduszka bijacego dopiero po 5 min szukania znalazł, myślałam że i moje serce stanie! I ponownie dla pewności zrobił też dopochwowo i pokazał że bije i jest wszystko ok. Powiedzcie czy nie za szybko usg przez brzuch? Czy wam też już takie usg wykonują? Dodam że jestem po cesarce i mam zrosty więc trochę zła byłam że naraził mnie na taki stres...

Ja mam tylko dopochwowo. I lekarka powiedziała, że będzie zawsze takie usg robić chyba, że sobie nie życzę to będzie robić przez brzuch. Ale ufam jej, więc będzie tak jak ona uważa :)
 
Do góry