reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dziewczyny mam pytanie byłam na wizycie kontrolnej usg to 9tc chodzę co dwa tygodnie prywatnie, lekarz założył kartę ciąży pobrał cytologie i zrobił usg przez powłoki brzusznej i tu się pojawiła chwila grozy bo nie mógł znaleźć serduszka bijacego dopiero po 5 min szukania znalazł, myślałam że i moje serce stanie! I ponownie dla pewności zrobił też dopochwowo i pokazał że bije i jest wszystko ok. Powiedzcie czy nie za szybko usg przez brzuch? Czy wam też już takie usg wykonują? Dodam że jestem po cesarce i mam zrosty więc trochę zła byłam że naraził mnie na taki stres...
Moj mówi że przez przewloki robi dopiero w 11 tc bo wcześniej słabo widać a u Ciebie jak jesteś po cesarce to nie wiem czy był sens tak szukać na siłę. Ja też chodzę prywatnie.
 
reklama
Hej dziewczyny, czy zdarzały Wam się lekkie beżowa-brązowe plamienia w dniach kiedy normalnie wystąpiłaby miesiączka? Bez żadnych boli brzuch ani innych objawów.. Bo jutro mam wizytę u lekarza a troszkę mnie to niepokoi :(
Mnie ostatnio boli jak na okres ale nie mam zadnych plamien. Moze otarcie po stosunku ?

Co do ubrań ciążowy mam kilka spodni na gumę wiec mnie nie uciekają, na pewno z jednych zrezygnowac juz musialam. Kupie dopiero kiedy dostane z miasta pieniadze po wizycie za tydzień pójdę zrobic tam termin. Wiec chociaż taki plus nie musze ze swojej kieszeni płacić ;)
 
Ja już jeansów nie noszę, bo dopinam się ale cisną. Zamowilam dzisiaj na lidlu 2pak leginsów ciążowych :)
Byłam w aldi po jedzonko i dorwałam moje ulubione parówki z 7zl na 3 przecenione, jestem w niebie haha, jeszcze truskawki wzięłam przy okazji :)
 
Ja już jeansów nie noszę, bo dopinam się ale cisną. Zamowilam dzisiaj na lidlu 2pak leginsów ciążowych :)
Byłam w aldi po jedzonko i dorwałam moje ulubione parówki z 7zl na 3 przecenione, jestem w niebie haha, jeszcze truskawki wzięłam przy okazji :)
Ja to juz dawno odstawilam.jeansy bo tez mnie bolal brzuch od nich :( i czasem mnie tez pobolewa brzuch jak.na okres nie wiem czemu i te plecy heh
 
Mnie też brzuch pobolewa jak na okres, wcześniej to był inny ból a teraz mam jak na okres, ale może dlatego że termin miesiączki się powoli zbliża
 
@karo85 nie przejmuj się tak krzywą cukrową! Ja musiałam zrobić wcześniej, bo w rodzinie dużo osób choruje, ale kupiłam tą cytrynową w proszku i pielęgniarka mi rozrobiła, piłam sobie spokojnie, jest słodkie ale nie aż tak bardzo i mimo że miałam mdłości sama z siebie, to po tym wcale nie było gorzej :)
 
reklama
Do góry