reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny :)
Dawno się nie odzywałam bo jakoś tak nie miałam czasu. Jestem po wizycie i powiem wam, że podłamałam się dzisiaj 9t+1 , nie wiem czy to za sprawą lekarza czy ogólnie przeraził mnie ten krwiak który pokazał się na usg. Żadnych plamień, krwawień nic nie miałam a tu lekarz do mnie 4 cm krwiak musi Pani odpoczywać leżeć i może się wchłonie albo jak to powiedział ,,ewakuuje"" się na zewnątrz. O dzidz tylko wspomniał to jest wszystko okej akcja serca jest nawdt nie powiedział mi tętna płodu trochę się poczułam jakby nas spisał na straty ...
Kochana w pierwszej ciazy bylam w 8 tygodniu zaczęłam krwawić przez duzego krwiaka ktory był wiekszy od malenstwa ale ze to juz 8 tyg byl to nie zagrazało leżenie najlepsze nie dźwigaj nie stresuj i wchlonie sie zobaczysz ....
 
Ja niewiele wieksza bo 163 ale waga 68 masakra ale to byla taka moja waga standard ja mam mega cycki i chyba to swoje wazy;) po ciazy wazylam 62kg to bylo w grudniu w styczniu zaczelam brac ovarin zeby zajsc w ciaze i przy nim waga zaczela isc do gory ale nie zaluje. Odstawilam go poddalam sie i pyk. U nas gradobicie...
Też mam wielkie cycki :) ja najlepiej sie czułam ważąc 52kg, ale to już tak daaawno temu było.
To tak jak ja urodziłam starszego syna mężowi na urodziny gdzie termin tydz później był, a teraz mam na swoje ur termin prawie ;)
Ja tez miałam termin tydzień później :)
Dziewczyny a planujecie sobie robienie zdjec np co miesiac a potem miec taka pamiatke jak roslysmy ?
W każdej ciąży robiłam co 2 tyg.
Który to tydzień?? A jak waga, o ile wzrosła? :)
10+4tc a waga bez wiekszych zmian.
 
Dzięki dziewczyny!! Tak zrobię weekend w łóżku w poniedziałek idę do pracy, bo chcę poinformować pracodawcę o ciąży ponieważ jeszcze tego nie zrobiłam, i od wtorku urlop. Jak nie zacznie się wchłaniać to raczej zwolnienie. Ogólnie kolejną wizytę wyznaczył dopiero na 15 czerwca jakby się coś działo kazał dzwonić.
 
Ja byłam u mojej ginekolog 10 kwietnia, teraz 8 maja. I dziwiła się, czemu taka długa przerwa pomiędzy wizytami - ale u nas przez weekend majowy. Teraz zapisałam się za 3 tygodnie, bo tak kazała... A wizyta za prawie 5 tygodni, to jednak długo... Dodam, że moja ciąża przebiega pomyślnie, wszystkie wyniki ok, żadnych krwiaków ani innych niemiłych niespodzianek..
 
Hej dziewczyny! Ja znowu dziś mam ciężki dzien ledwo żyje albo mnie brzuch boli albo mnie mdli albo sama nie wiem co mi się dzieje :D mąż już chyba słuchać nie może mojego ''stękania''
 
Ja byłam u mojej ginekolog 10 kwietnia, teraz 8 maja. I dziwiła się, czemu taka długa przerwa pomiędzy wizytami - ale u nas przez weekend majowy. Teraz zapisałam się za 3 tygodnie, bo tak kazała... A wizyta za prawie 5 tygodni, to jednak długo... Dodam, że moja ciąża przebiega pomyślnie, wszystkie wyniki ok, żadnych krwiaków ani innych niemiłych niespodzianek..
U mnie niby tez wszystko ok a chodze co 3 tyg bo na wizyty kontrolne mi tak kazal gin przychodzic.
 
reklama
Do góry