reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Next ma na suwaki te cieplejsze pajacyki - welurowe i polarowe. Są świetne. Muszę ze sobą walczyć żeby nie kupować więcej. A o sukienkach nie wspomnę.
1572460889163-1649902092.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mi szkoda, że nie mam takich sklepów na miejscu , same pepco czy kik .. a jednak te wzory i jakość z next lub c&a zupełne inne są. Przez internet jakoś nie chcę takich drogich kupować. Ale mam z lupka trochę z nexta i z f&f. Są świetne.
 
Ja kupiłam przez internet trochę ze Smyka i 5-10-15, no i na miejscu mam Lidla więc też kilka nowych rzeczy nabyłam...ale tak naprawdę to się zupełnie nie opłaca w lumpku widziałam naprawdę sporo fajnych/tanich/dobrej jakości rzeczy a ceny nieporównywalnie mniejsze i od razu widzisz jak wykonane :) a co do jakości tych zamówionych to różnie bywa, niektóre miały w opisie na stronie 100% bawełna, a jak przyszło to się okazało że mają np 10-15% poliestru. Z Next mam tylko kilka używanych i faktycznie wydają się spoko.
 
Ja kupiłam przez internet trochę ze Smyka i 5-10-15, no i na miejscu mam Lidla więc też kilka nowych rzeczy nabyłam...ale tak naprawdę to się zupełnie nie opłaca w lumpku widziałam naprawdę sporo fajnych/tanich/dobrej jakości rzeczy a ceny nieporównywalnie mniejsze i od razu widzisz jak wykonane :) a co do jakości tych zamówionych to różnie bywa, niektóre miały w opisie na stronie 100% bawełna, a jak przyszło to się okazało że mają np 10-15% poliestru. Z Next mam tylko kilka używanych i faktycznie wydają się spoko.
Ja większość ciuszków mam znalezionych: jakość jest lepsza niż np. tych z pepco, nie są wcale zniszczone, bo często jest tak że nie zdąży się założyć ubranka a dziecko już z niego wyrośnie... a przy okazji takie kupowanie jest ekologiczne i oszczędne.
 
Ja w lumpeksie najwięcej kupuję z George, mają super jakość. W ogóle dużo bardziej się opłaca niż właśnie w Pepco chociażby, bo idzie dostać lepsze firmy i jakość za podobną cenę a często niższą. Ale ja już sobie dałam zakaz na zakupy [emoji14]
 
reklama
Ja w lumpeksie najwięcej kupuję z George, mają super jakość. W ogóle dużo bardziej się opłaca niż właśnie w Pepco chociażby, bo idzie dostać lepsze firmy i jakość za podobną cenę a często niższą. Ale ja już sobie dałam zakaz na zakupy [emoji14]
Twoja kolekcja ubranek jest naprawdę imponująca i gdybym miała tyle rzeczy, też omijała bym 'lumpeksy' ;-) ;) a przynajmniej te działy dla maluszków. Ja jeszcze trochę poluje na okazje, bo później zimą trudno będzie mi wyrwać się z domu z małą. A u nas ceny tak jak pisze Skarbulenka - 1zl - 3zl za body. Ale na wagę takie maleństwa wychodzą jeszcze taniej.
 
Do góry