reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, bo już się martwiłam ze coś przeoczyłam z tym ktg. A jestem w 34 tyg.
Mi też się wydaje, że wszystko jest zostawione na tzw. ostatnią chwilę (ktg, wymaz w kierunku paciorkowca), ale takie są terminy jeśli nie ma powikłań /komplikacji/ w ciąży. Inna sprawa, że na pewno była bym spokojniejsza gdyby wizyty/badania były częstsze.
 
reklama
Ja już wymaz miałam w 33tc, ale ktg jeszcze nie..
Od wyniku wymaz zależy czy przy porodzie podają rodzącej antybiotyk - a moja gin widocznie uznała, że nie mam oznak zbliżającego się porodu i jeszcze zdąży wykonać badanie na kolejnej wizycie.. Nie pozostaje mi nic innego jak jej zaufać.
W razie braku wyniku dostaniemy profilaktycznie antybiotyk.
 
Przyszły mi władnie ubranka z next. Polecam, świetna jakość. Chyba najlepsza z jaką się spotkałam przy dzieciecych ubrankach.
Ja z tą firmą spotkałam się tylko w wyszukanych "na ciuchach" ubraniach / ubrankach. Do tej pory byłam przekonana, że nowe nie są dostępne do kupienia w Polsce. Rzeczywiście są ładne i jakościowo dobre.
 
Pochwalisz się zdjęciami? :)
Moje nabytki :)
20191030_184917.jpg
20191030_184820.jpg
20191030_184732.jpg
 
reklama
Do góry