reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja akurat mam pore karmienia. Takze sen to pewnie za jakieś pół godziny bo jeszcze kurs na siku piciu siku ulozyc sie ehhh. Znowu siku i tak minie cala noc ;/
@Paulina97 twój szef to burak i ogólnie to ja mysle ze kolezanka sie wygadala i on juz wie stad takie podejscie. Walnij mu l_4 i wypoczywaj dziewczyno ile mozna bo w grudniu to mozesz następny odpoczynek wyliczyc minimum za 18 lat:)
 
reklama
Ja połówkowe mam na 17.07 a chyba w przyszłym tygodniu pójdę na NIPT.
Już nie mogę się doczekać poznania płci i poszłabym na dodatkowe usg gdzieś za 5 tygodni, bo za 4 tygodnie mam wizytę u położnej, ale bez usg tylko osłuchanie serducha... mąż mówi, że na spokojnie poczekamy do połówkowych [emoji28] chyba nie wytrzymam
 
Czesc dziewczyny , wstawałam dziś w okropnym ucisku z jednej strony w głowie , nie mogę przez niego spać, ostatnio męczą mnie niesamowite bóle głowy :(((((
Gratuluję mamusiom które dowiedziały się płci dzieciaczków

Ja mam USG jutro ale będzie wtedy 11+5 i nie liczę że będzie widząc jeszcze płeć ;) sprzęt lekarz ma taki sobie , niewiem czy zrobię u niego genetyczne już czas goni a ja jeszcze nie zapisana bo niewiem czy będę mieć u niego czy gdzie indziej...mam nadzieję że będą jeszcze w ciągu dwóch tygodni miejsca na usg w innym miejscu :)
 
Hej dziewczyny, miłego dnia. U mnie kolejny dzień pada... nawet leje. Wczoraj tak zmokłam że nawet kawałka suchego ubrania nie miałam. Zaraz spadam na krew :/ Najgorsze jest czekanie aż będzie można sobie coś zjeść...
Ja w ogóle na kolejnej wizycie mam już mieć robione usg przez brzuch i jestem ciekawa czy będzie coś widać :)
 
Hej. Ja znowu nie wstawałam na siku, a to już wyczyn [emoji6]
O dziwo dopiero wstałam, a zawsze budzę się przed 6 i dupa, po spaniu.
Ja w poniedziałek pójdę do rodzinnego, bo na 6 muszę mieć świeże wyniki tarczycowe, a że te robiłam prywatnie, to łaski nie robią i niech dadzą mi skierowanie na nfz.
Miłego dnia, my zaraz zaczynamy rutynowy dzień... Szkoła, przedszkole, dzisiaj na obiad zrobię pierogi z mięsem i może jeszcze z kapustą. Zobaczymy czy będzie mi się chciało z nimi walczyć, bo kupnych nie tkne. Wczoraj i przedwczoraj wciągałam leczo, taaaakie było pyszne, mało tego z knedlikami czeskimi mmmmniam.
 
Ja dzisiaj na obiad zup ciąg dalszy - żurek z białą kiełbaską. W ogóle nie mam ochoty na typowe obiady ziemniaki mięso itp., jak już to makarony wcinam, ale zupy na 1 miejscu :)
 
Ja dzisiaj na obiad zup ciąg dalszy - żurek z białą kiełbaską. W ogóle nie mam ochoty na typowe obiady ziemniaki mięso itp., jak już to makarony wcinam, ale zupy na 1 miejscu :)
A ja znowu mięso...
Wiecie co, mam takie hormony, że moim dzieciom wczoraj współczułam. Starałam się być delikatna, ale moja Natala stwierdziła, że jestem gorsza od niej jak ma okres...
 
reklama
Ja wczoraj zlapalam zawias jak byl moj tesc cos tam mowil do mnie a ja zawiecha no i moj mi krzyknal ze mam wyjsc z oblokow ze ktoś cos mówi dziewczyny taki foch był taki fkch o malo sie nie rozplakalam przez zacisniete zeby poprosilam żeby tesc powtorzyl ten cos pomamrotal i poszedl szybko do wc a moj jak to stwierdził zostal sam na sam z diabłem :) no coz humorki. U nas leje glowa tez mnie cos boli ale poki co cmi takze nie najgorzej. @Lilijanka85 zazdroszczę nie wstawania na siku ja to dzisiaj kursowalam co rowne 2h masakra jakbym miala zegar w pecherzu.
Dzisiaj wizyta ale dzisiaj to omówienie wczorajszych prenatalnych ostatnich wynikow z krwi(nawet nie pamiętam co tam bylo)
Na obiad dziś będzie miecho i szpinak i mlode ziemniaczki chyba machne schabowego i wszyscy beda zadowoleni. Życzę udanego dnia...
 
Do góry