reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hehe z moim pierwszym synkiem też odrazu było wiadomo w 12 tc że chłopczyk, lekarz powiedział że nie ma szans żeby się pomylił bo duży siusio hehe
Powiem Wam, że fajnie macie już po USG , spokojniejsze ;)
Ja jeszcze nie myślę o płci bo jeszcze boje się myśleć po ciazowemu;) może zmieni się to jak poznam płeć i wtedy dotrze to do mnie że jest w brzuszku maluszek :)
 
reklama
Hehe z moim pierwszym synkiem też odrazu było wiadomo w 12 tc że chłopczyk, lekarz powiedział że nie ma szans żeby się pomylił bo duży siusio hehe
Powiem Wam, że fajnie macie już po USG , spokojniejsze ;)
Ja jeszcze nie myślę o płci bo jeszcze boje się myśleć po ciazowemu;) może zmieni się to jak poznam płeć i wtedy dotrze to do mnie że jest w brzuszku maluszek :)
Masz racje. Dopoki nie zrobilam.usg to nie bardzo do konca bylam.przekonana ze jestem.w tej ciazy itp a teraz to juz szal mnie napadl :D to takie boskie bylo nie do opisania emocje ❤ nie dziwie sie ze nie ktore z was robia czesciej to. Usg bo to piekny widok no.i wiadomo dla pewnosci ze jest ok.
 
Masz racje. Dopoki nie zrobilam.usg to nie bardzo do konca bylam.przekonana ze jestem.w tej ciazy itp a teraz to juz szal mnie napadl :D to takie boskie bylo nie do opisania emocje ❤ nie dziwie sie ze nie ktore z was robia czesciej to. Usg bo to piekny widok no.i wiadomo dla pewnosci ze jest ok.
Tak :) ja już miałam dwa USG ale taka magiczna granicą dla mnie jest 13 tydzień jak już będzie to wtedy będzie szał hehe


Wiecie co ja robię od początku ciąży ? Włączam na internecie zdjęcia dan , fast foodów , deserow w celu "może mi się zachce" i wszystko jest fuuuj !!! Kiedy to przejdzie ??? Bo czekam od początku ciąży na normalne jedzenie i apetyt ;)
 
Masz racje. Dopoki nie zrobilam.usg to nie bardzo do konca bylam.przekonana ze jestem.w tej ciazy itp a teraz to juz szal mnie napadl :D to takie boskie bylo nie do opisania emocje ❤ nie dziwie sie ze nie ktore z was robia czesciej to. Usg bo to piekny widok no.i wiadomo dla pewnosci ze jest ok.
A z ciekawości jaka mialas bhcg i jaki przyrost
 
Ja fast foody teraz mogę pochłaniać. Z resztą ogólnie jestem jak odkurzacz do jedzenia :D Bałam się że przez 2 tyg od wizyty przytyłam z tonę, a tu nic :)
Kupiłam sobie dzisiaj oliwke na rozstępy, ale wiem że ich nie uniknę. Mam masę juz teraz bo szybko urosłam, a wcale nie jestem znowu jakaś gruba bardzo :/
 
Tak :) ja już miałam dwa USG ale taka magiczna granicą dla mnie jest 13 tydzień jak już będzie to wtedy będzie szał hehe


Wiecie co ja robię od początku ciąży ? Włączam na internecie zdjęcia dan , fast foodów , deserow w celu "może mi się zachce" i wszystko jest fuuuj !!! Kiedy to przejdzie ??? Bo czekam od początku ciąży na normalne jedzenie i apetyt ;)
Jak chcesz moge ci oddac moj apetyt bo ja sie opanowac nie moge..[emoji23][emoji2960]
Najpierw jem kanapke z makrela a potem prasie mleczko lody owoce i tak po kolei juz 1kg na plusie a to dopiero 9 tydzień [emoji23]
 
Jak chcesz moge ci oddac moj apetyt bo ja sie opanowac nie moge..[emoji23][emoji2960]
Najpierw jem kanapke z makrela a potem prasie mleczko lody owoce i tak po kolei juz 1kg na plusie a to dopiero 9 tydzień [emoji23]
A ja duzo jakos nie jem ale zachcianek tez jakis super nie mam czasem.mnie najdzie na arbuza albo mloda kapuste czy cos takiego. Ja mam tak.ok 1,5 kg.na.plusie.
 
A ja duzo jakos nie jem ale zachcianek tez jakis super nie mam czasem.mnie najdzie na arbuza albo mloda kapuste czy cos takiego. Ja mam tak.ok 1,5 kg.na.plusie.
Ja mam zachcianki czasem ale apetyt duzy. Mam ,,jeszcze" dobra przemiane materii, ja zawsze duzo jadlam i waga zawsze w normie byla.
 
reklama
Dziewczyny, jeśli któraś chce być dopisana do listy grudniowek to prosze o dane na priv. To samo sie tyczy dopisywania płci czy imion. Lista dostępna w wątku w odpowiednim poście :)
 
Do góry