reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Czy w ciąży należy wykonać ,aktualne badania tarczycy? Czy mogą być wyniki ,krótko przed ciążą?
Dostałam skierowanie od lekarza na Tsh,T3,T4, USG I kolejny raz mi czegoś odmówiono u mojego lekarza rodzinnego,nie chcą mi zrobić tych badań gdyż miałam robione te badania, właśnie przed ciążą. Głupie baby będą teraz dzwonić do ginekolog i ptać czy te przed mogą być, co za chory kraj te niemcy :mad:


Kasiaaaaaa moje gratulacje [emoji173]

W czasie ciąży za wynikiem rosnącego HCG wynik TSH może się znacznie zmienić, więc wg mnie powinny być badania powtórzone.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Odpowiedziałam mojej mamie ta wczorajszą awanturę. Jej reakcja mnie totalnie rozwaliła stwierdziła że skoro w ciąży jestem to nie mogę tak po prostu od niego uciec że już tworzymy rodzinę i żebym poszła z nim na jakikolwiek kompromis i nawet to że mnie za gardło chwycil nie zmieniło jej reakcji już nie wiem co mam zrobić i nie wiem gdzie mam zniknąć bo jak widzę moja matka mi w tym nie pomoze
 
Odpowiedziałam mojej mamie ta wczorajszą awanturę. Jej reakcja mnie totalnie rozwaliła stwierdziła że skoro w ciąży jestem to nie mogę tak po prostu od niego uciec że już tworzymy rodzinę i żebym poszła z nim na jakikolwiek kompromis i nawet to że mnie za gardło chwycil nie zmieniło jej reakcji już nie wiem co mam zrobić i nie wiem gdzie mam zniknąć bo jak widzę moja matka mi w tym nie pomoze
Tego sie nie spodziewałam.... Mieszkasz z kolezankami tak?
 
@kasiaaaaaa juz poznalas plec w 12tc ? [emoji50] super zdjęcie [emoji171]
Czy w ciąży należy wykonać ,aktualne badania tarczycy? Czy mogą być wyniki ,krótko przed ciążą?
Dostałam skierowanie od lekarza na Tsh,T3,T4, USG I kolejny raz mi czegoś odmówiono u mojego lekarza rodzinnego,nie chcą mi zrobić tych badań gdyż miałam robione te badania, właśnie przed ciążą. Głupie baby będą teraz dzwonić do ginekolog i ptać czy te przed mogą być, co za chory kraj te niemcy :mad:


Kasiaaaaaa moje gratulacje [emoji173]
Nie wiem co masz za lekarza ale moj mi ostatnio robil bez skierowania bo powiedzialam ze chce sprawdzić. Mam takie szczęście ze to Polak.
 
Pokój jest wynajmowane bez umowy na chwilę obecną pracuje ale od października chce iść na studia indywidualnie zorganizowane plus to że mam dwa koty ie ułatwia mi sprawy
 
Hej jestem.juz po.wizycie. wszystko.jesy super [emoji173][emoji173][emoji173] juz wiem ze bedzie chłopak wiercil.sie strasznie ale dalo rade zobaczyc. Jestem.mega wzruszona. Piekny moment zapamietam go do.końca zycia.
Piękne zdjęcie [emoji173]️ Gratuluję synka! Jejku to niesamowite że już niedługo będziemy wszystkie poznawać płeć, tak szybciutko :o
 
reklama
Pokój jest wynajmowane bez umowy na chwilę obecną pracuje ale od października chce iść na studia indywidualnie zorganizowane plus to że mam dwa koty ie ułatwia mi sprawy
Ciezka sytuacja [emoji17]a twoja mama nie wzielaby cie do siebie jakbys jej powiedziala ze nie chce z nim byc? Czy by to dla niej nic nie zmienilo? Bo raczej sama wynająć mieszkanie byloby ciężko..
 
Do góry