reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ty bliźniaczko moja ja też wychodziłam za mąż w maju dokładnie 30.
Moja mama nam gadać A sąsiadka do mnie pięknie miesiąc Maryjny najpiękniejszy przeżyli prawie 50 lat ze sobą sąsiad zmarł rok temu cudowni ludzie
Ja 22 maj :)
Czyli nie odmawiac i isc na chrzciny. A dziewczyny co sie teraz kupuje dziewczynce na taki chrzest jako matka chrzestna ? Macie jakies pomysly ?
Ja robiłam takie pudełko z grawerem i z przegródkami i w nim różne akcesoria z przywieszkami np był gryzak "na piewszy ząb" skarpetki antyposlizgowe "na pierwszy krok" swieczka z jedynka "na pierwsze urodziny" aniołek na pamiątka itp. W sumie 9 takich przegrodek chyba było. I do tego w jednej koperta "do pierwszej skarbonki"
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za pomoc :)) tak myslalam o zlotym lancuszku właśnie albo o srebrnym. Ale z tym.pudeleczkiem z przegrodkami tez swietny pomysl bardzo mi sie spodobal :)) nie wiem.jeszcze jak namowie meza na to zeby sie zgodzil zebym byla ta mama chrzestna bo on to w zabobony strasznie wierzy :/ moze dlatego ze to nasze 1 dziecko i chyba sam sie troche przestraszyl gadania ludzi na ten.temat
 
Hej dziewczyny, miłego dnia :)
Ja wstałam z takim bólem w krzyżu, że nie wiem jak dziś będę chodzić [emoji23] Na szczęście zajęcia do 15 tylko.
 
Hej dziewczyny!
Jeśli chodzi o zabobony to w różnych częściach Polski są różne kity wciskane - jakby tak się bać wszystkich to trzeba by było się chyba zamknąć w domu i nigdy nie wychodzić haha :p

Moje TSH jest 0.8 :o pierwszy raz w życiu takie niskie TSH mam. Ale endokrynolog powiedział, że jest ok. Żebym odstawiła sterydy - trochę się obawiam. Ale z drugiej strony się cieszę, że nie muszę brać dodatkowych rzeczy - to w końcu chemia...
 
Patrzcie jakie cudo mi wyskoczyło na fb :) Tyle się nasluchałam o śmierci łóżeczkowej, że na pewno nie będę kupować kołderek, jakichś ochraniaczy na szczebelki itp. A to mnie mega zauroczyło.
Screenshot_20190515-080122.jpeg
 
Ja dzisiaj watalam z dziwnymi myslami jakims niepokojem i chyba pojde do lekarza mam dziwny dyskomfort w brzuchu i pewnie to od kaszlu ale stres jest
 
reklama
Do góry