reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Część dziewczyn. Dziś sobie uświadomiłam że jestem w 8miesiacu i już stresik jest a u was jak tam? Podzielcie się
Hej. Ja ostatni tydzien 7. Też coraz częściej łapie mnie strach... i obawy czy wszystko będzie OK, czy nie zacznie sie za wcześnie (będę mieć umówioną cc) ale z drugiej strony ciekawość - nie mogę doczekać się małej :)
A strach przed wszystkim... nawet po prostu przed szpitalem. Nigdy nie leżałam ani nie miałam żadnych zabiegów/operacji. Masakra Uprzedziłam moją gin że może mieć ze mną problem (panika) to mnie wyśmiała... i bądź tu mądry... ;)
 
reklama
Hej. Ja ostatni tydzien 7. Też coraz częściej łapie mnie strach... i obawy czy wszystko będzie OK, czy nie zacznie sie za wcześnie (będę mieć umówioną cc) ale z drugiej strony ciekawość - nie mogę doczekać się małej :)
A strach przed wszystkim... nawet po prostu przed szpitalem. Nigdy nie leżałam ani nie miałam żadnych zabiegów/operacji. Masakra Uprzedziłam moją gin że może mieć ze mną problem (panika) to mnie wyśmiała... i bądź tu mądry... ;)
no ja też się zaczynam bac ja będę rodzić naturalnie i coraz większy stres jak pomyślę o tym. Jeszcze termin mam na 20grudnia
 
Kruszka miałam w pierwszej ciąży cholestaze, ale chyba sobie wkrecam bo jak zaczynam myslec to mi coś odrazu przeszkadza. Zrobie sobie bilirubine i aspat alat żeby miec pewnosc.
A te żylaki mam nadzieję że nam odpuszcza, zamowilam sobie maść na żylaki z kasztanowca i nagietka będę smarować zobaczymy czy cos da.
 
Tak to chyba czas na ten "lekki stresik" bo i u mnie sie pojawił.
@Abies33 Rozumiem Twoje obawy przed szpitalem. Mpja pierwsza ciaza i pierwszy pobyt w szpitalu tez napawal mnie strachem. Ale to luzik, troche jak hotelu z obsługa zdrowotną;) Nastaw się zadaniowo. Iść. Urodzić. Wrócić. A co pomiedzy to niewazne.

Tez mam obawy czy dostane skierowanie na cc czy bede musiala czekac do końca. Czy nie zacznie sie szybciej? Jak zareaguje starszy na mlodszego. I jak ja to wszystko zniosę?
 
Kruszka miałam w pierwszej ciąży cholestaze, ale chyba sobie wkrecam bo jak zaczynam myslec to mi coś odrazu przeszkadza. Zrobie sobie bilirubine i aspat alat żeby miec pewnosc.
A te żylaki mam nadzieję że nam odpuszcza, zamowilam sobie maść na żylaki z kasztanowca i nagietka będę smarować zobaczymy czy cos da.

Kurcze a lekarz Ci nie zlecal tych badan? Skoro mialas cholestaze w poprzedniej ciazy to podobno jest duze prawdopodobienstwo ze i w nastepnej bedzie. Ja mialam urobilinogen w moczu i mi zlecal te badania :)
Wspolczuje.wam tych zylakow ja nawet nie wiem jak one wygladaja, za to pajaczkow mam cale mnostwo.
Mi zostalo 58 dni do terminu, juz czasu coraz mniej a zakupow jeszcze troszke nam zostalo :D wczoraj kupilam kombinezon i czapke.
 

Załączniki

  • 20181021_091553_Film1.jpg
    20181021_091553_Film1.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 135
  • 20181021_091729_Film1.jpg
    20181021_091729_Film1.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 128
Tak to chyba czas na ten "lekki stresik" bo i u mnie sie pojawił.
@Abies33 Rozumiem Twoje obawy przed szpitalem. Mpja pierwsza ciaza i pierwszy pobyt w szpitalu tez napawal mnie strachem. Ale to luzik, troche jak hotelu z obsługa zdrowotną;) Nastaw się zadaniowo. Iść. Urodzić. Wrócić. A co pomiedzy to niewazne.

Tez mam obawy czy dostane skierowanie na cc czy bede musiala czekac do końca. Czy nie zacznie sie szybciej? Jak zareaguje starszy na mlodszego. I jak ja to wszystko zniosę?

Ja mam dwojke w sumie tej reakcji na rodzenstwo tym razem sie nie boje, wiem napewno ze bedzie ciezko z mlodsza bo trzeba bedzie pilnowac zeby np mu zabawek do lozeczka nie wrzucala :D albo zeby go nie karmila hehe nastawiam sie ze przynajmniej przez pierwszy tydzien nic nie zrobie bo bedzie duuuze zainteresowanie malym i w sumie ciesze sie ze mam taki termin okoloswiateczny bo przynajmniej maz bedzie w domu wiec mi pomoze :) tylko zeby ten maluch sie jeszcze przekrecil ta glowka w dol to juz bede calkiem szczesliwa.
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaki też tak bardzo szaleją? Ja dziś czuję jakby mi skórę miało rozerwać, tak się synek wygina i kręci o_O i najlepiej żebym stała lub leżała, jak siądę - jestem bombardowana :rolleyes:
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaki też tak bardzo szaleją? Ja dziś czuję jakby mi skórę miało rozerwać, tak się synek wygina i kręci o_O i najlepiej żebym stała lub leżała, jak siądę - jestem bombardowana :rolleyes:
Tak wczoraj mialam mega pokaz kopniakow. Raz zrobil taka gulę na 6 cm wzwyz jak wulkan az mąż sie wystraszyl. Ja mam najmocniej jak leżę wieczorem. Juz im bedzie coraz ciasniej:)
Aktualnie poranna gimnastyka:o
 
reklama
Kruszka miałam w pierwszej ciąży cholestaze, ale chyba sobie wkrecam bo jak zaczynam myslec to mi coś odrazu przeszkadza. Zrobie sobie bilirubine i aspat alat żeby miec pewnosc.
A te żylaki mam nadzieję że nam odpuszcza, zamowilam sobie maść na żylaki z kasztanowca i nagietka będę smarować zobaczymy czy cos da.
Dobrze, że to kontrolujesz. Oby Cię to ominelo.
Na żylaki maść to chyba za mało...
Dziewczyny czy wasze dzieciaki też tak bardzo szaleją? Ja dziś czuję jakby mi skórę miało rozerwać, tak się synek wygina i kręci o_O i najlepiej żebym stała lub leżała, jak siądę - jestem bombardowana :rolleyes:
Tak, czasami jak zwykle a czasami baaardzo mocno. Ostatnio dała mi tak popalić w piątek, gdy jechaliśmy zamówić te pończochy. Całą drogę skakała i tak obila mi żołądek, że mnie zemdlilo i od tego rozbolala głowa... Ale uwielbiam to :)

Ja mam jeszcze moje przedszkolaki w domu, więc zero odpoczynku i robienia czegokolwiek w kierunku przygotowań. Starszego mogłabym jutro puścić, ale młodszy mi się zanudzi, więc nie wiem co robić hmmm
 
Do góry