reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Hehe wyprzedzilas mnie bo wlasnie mialam pisac ze mamy pierwszego dzidzia ;)

Ja dzis wizyta ciekawe co mi powie na to ulozenie malego.

A co się stało, że urodziła już rozwarcie miała? Było to zaskoczenie czy lekarze informowali, że może być wcześniak? A jak malutka się czuje?
Dziewczyny a jak z tym maleństwem kiedyś pisałyście, że na ogólnym fb urodziły się dwa wcześniaki jeden zmarł a drugi jak się czuje?
 
reklama
A co się stało, że urodziła już rozwarcie miała? Było to zaskoczenie czy lekarze informowali, że może być wcześniak? A jak malutka się czuje?
Dziewczyny a jak z tym maleństwem kiedyś pisałyście, że na ogólnym fb urodziły się dwa wcześniaki jeden zmarł a drugi jak się czuje?
Miała zespół HELLP. Nie spodziewała się tego, cc na cito. Pisala, że malutka na się dobrze, a ona również dochodzi do siebie po cięciu :)

Ten drugi wcześniak z ogolnego fb ma sie dobrze :)
 
O kurcze już dzidziuś :) Zdrówka dla mamy i maleństwa

A mam pytanie czy wy pierzecie takie nowe wkłady do kołdry i poduszki. Ja wózek mam od szwagierki takie sredni ale w sumie zimę w nim przechodzę a kupię na wiosnę nową spacerówkę.
 
Moja przygoda z kp dobiegła końca. Mogłabym odsprzedać laktator elektryczny canpol easy start. Użyłam go maks do 10ciu razy. Kupiony w styczniu. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana to priv [emoji6]
 
Ja kiedyś chciałam kupić pieluchy, ale mąż przewrażliwiony zabronił żeby nie zapeszać, a jak w poniedziałek jechałam na izbę przyjęć do szpitala to sobie pomyślałam, że zupełnie nic nie mam dla siebie i dla dziecka. Chyba będzie trzeba się jednak wybrać na zakupy.
 
Super, że wizyty udane. Ja idę w przyszłym tygodniu..mam nadzieję że synuś pociągnął z wagą, bo trochę mnie martwi, że jest taki maluszek. Ja z sił ostatnio opadłam, a jeszcze tyle do zrobienia.. Macie już kupione wózki? Jakie wybralyscie ? Miłego dnia wszystkim

A przypomnij ile synuś ważył i w którym tygodniu? Ja mam po córce wózek tako jumper light nie jest jakiś wymyślny, ale ja z niego byłam zadowolona.
 
Super, że wizyty udane. Ja idę w przyszłym tygodniu..mam nadzieję że synuś pociągnął z wagą, bo trochę mnie martwi, że jest taki maluszek. Ja z sił ostatnio opadłam, a jeszcze tyle do zrobienia.. Macie już kupione wózki? Jakie wybralyscie ? Miłego dnia wszystkim
Mu mamy wózek po młodszym. X-lander x-move. Bede uzywac tylko gondoli, później sprzedam komplet i kupię mniejszą i szybko składana spacerówki. Fajny ten x-move, ale przy trojce dzieci i czas pakowania jak i zajmowanego miejsca w bagażniku ma znaczenie.
O kurcze już dzidziuś :) Zdrówka dla mamy i maleństwa

A mam pytanie czy wy pierzecie takie nowe wkłady do kołdry i poduszki. Ja wózek mam od szwagierki takie sredni ale w sumie zimę w nim przechodzę a kupię na wiosnę nową spacerówkę.
Kołdry czy poduszki też piore.
 
A tak mi przeszlo przez mysl dzisiaj ze zaraz sie zaczna rozwiazywac grudniowki:o

Ja mam wozek po synu, RikoBrano. Łóżeczko tez czeka w piwnicy z przewijakiem. Ostatnio domowiłam nowy recznik, nowy zestaw poscieli, jakies gadzety typu worki na pampersy itd i troche do mojej torby szpitalnej.
 
reklama
O jejku!!! Nie straszcie z tym rozwiązywaniem grudniówek! Ja nic nie mam i w naszym przypadku byłaby to katastrofa ;) Tym bardziej że to nasze pierwsze dzidzi i ja się gubię co kupować a co dopiero mąż :)
A nasza mała co badanie wykazuje bliższy termin... już o dwa tygodnie wcześniej z usg wychodzi :)
No to mnie zmobilizowałyście - siadam dziś w necie i zamawiam!!! No najpóźniej jutro... ;)
 
Do góry