reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Kruszka ale super Ci się udało z tą kurtką u mnie niestety są używane po 100 zł zastanawiam się czy ją kupować. Gratuluję rocznicy ślubu i męża, który to z Tobą celebruje. Mój mąż niestety nie jest w ogóle romantyczny jak ja coś wymyślę, zorganizuję to pójdzie, ale żeby mi sam zrobił jakąś niespodziankę to nie ma co liczyć. :(

Ja używam witamin prenatal duo głównie ze względu, że mają dużo DHA, wyniki mam bardzo dobre.
Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to ja chodziłam, ale mi nic nie dała jak przyszło do porodu to oddychać i tak nie umiałam a reszty nie pamiętałam :)

@Kasia1296 a jakie masz cukry po posiłku? wiem, że pisałaś, że masz problemy ze spacerowaniem, ale może spróbuj iść na spacer po posiłku bo to bardzo spala cukier. Pewnie minie sporo czasu zanim znajdziesz produkty głównie chleb i wędlinę, które będą dobre na cukry. Bardzo ważna jest też porcja jaką zjadasz nie może być za duża. Ja się nauczyłam, że mojego chleba mogę zjeść tylko dwie kromeczki (niezbyt duże) bo jak zjem trzy to już mam za wysoki cukier, ale oczywiście nie możesz się głodzić.
Różnie po posiłków od ok 160 do 200 przed snem .. Co do spacerów staram się chodzić ale zrobię 300 metrów i ledwo co wrócę oczywiście to zależy jak dużo obowiązków mam w domu bo po takich czynnościach ledwo żyje i wszystko mnie boli... No ale to chyba wiek czym człowiek starszy tym gorzej przechodzi ciążę .. Oby do 3 grudnia :D szybko zleci
 
reklama
Cześć dziewczyny, widzę, że z tymi cukrami to jakaś masakra za wysoki - cukrzyca, za niski - cukrzyca za płaska krzywa mimo, że cukry prawidłowe - cukrzyca. Powiem Wam, że ja się cały czas zastanawiam ile w tym jest faktycznie choroby. Ja cztery lata temu w ciąży też miałam cukrzycę norma była do 120 1h po posiłku zawsze miałam wyższe więc dostałam insulinę teraz norma jest 140 cukrzycę mam, ale po posiłku nie przekraczam raczej 130 więc bez insuliny, ale zastanawiam się co się zmieniło w ciągu tych czterech lat i czy ta insulina miała jakikolwiek sens.
Ja mam ostatnio trochę problem z kręgosłupem przez to, że brzuch już spory to często pozycja trochę nienaturalna jak coś robię najgorzej jak myję naczynia, albo odkurzam. Teraz powinnam zabrać się za prasowanie, ale strasznie mi się nie chce.
Od kilku dni staram się córki ubrania przeprowadzić do jej szafy i zwolnić komodę dla syna, ale jak widzę ile tam jest ubrań a ona jeszcze nie chce nic przymierzać a ja nie wiem co po lecie jest za małe to chęci mnie opuszczają.
@Kruszka Ty byłaś wczoraj w szpitalu? co załatwiłaś?
 
Hej mnie znowu dwa dni trzymało przeziębienie przeszło jest ok ale nie mam sily. Normalnie zmuszam się do sprzątania chodzenia masakra. Jutro mam kardiologa ciekawe co powie bo to taki niekumaty facet :(

Dzisiaj kupiłam łóżeczko na allegro :)

Wszystkim słodkim dziewczynom powodzenia w dietowaniu.
 
Dziękuje @gacoperek , tak byłam wczoraj na wizycie. Jeszcze nic nie wiem, bo przyszłam za późno. W tej placówce kwalifikują do cc do 28 tc, a mam już skonczony 31. Ale poniewaz miałam tam cięcie 3 lata temu to może coś da się zrobić. Dostałam wszystkie wytyczne, zapisałam do anestezjologa i jeszcze raz do tej dr. Powiedziała, że łatwiej będzie odwołać niż później się umówić w terminie. Czekam na telefon. Do końca tygodnia powinnam już wiedzieć.
Poproszę o kciuki ;)

Mój M już chce dalej szykować mieszkanie. Ale czekamy na łóżko pietrowe dla chłopców. Powinno być już w przyszłym tygodniu. Wtedy przyniosę młodszego do starszego i M będzie mógł pomalować Gabi pokoj. No i po wszystkich ogarnę rzeczy :)

@gebka0 powodzenia na wizycie.
 
Na szczescie juz malo zostalo nawet jesli z ta kiepska dieta. Trzymam kciuki i wieku sil!

Dziewczyny szyjace, polecam kupić tetre z allegro. Otulacz wychodzi za grosze:) U mnie 1 z 3 gotowy. received_299553187535523.jpeg

Nie wiem czy to dziwna zbieżność czy zaleznosc ale od czasu brania żelaza a mam Tardyferon Fol - minęły zaparcia. Wszystko na opak.
A ostatnie dni to jade na rezerwie. No nie mam mocy!
 

Załączniki

  • received_299553187535523.jpeg
    received_299553187535523.jpeg
    108,5 KB · Wyświetleń: 87
Uff skończyłam przenosiny ubrań córki do jej własnej szafy. To jest niesamowite ile ona ma ubrań. Przymierzyła dwie sukienki i jedne spodnie kosztowało mnie to trzy żelki ;) i 15 minut życia. Cała masa ubrań czeka na przymierzenie.
Powiem Wam, że zawsze mi jest bardzo smutno jak ją tak po kolei przeprowadzam na początku wyniosłam zabawki z salonu do jej pokoju było mi bardzo smutno poczułam się jakby mi się dziecko z domu wyprowadziło, później przeniosłam łóżko z naszej sypialni do jej pokoju a teraz ostatnio krok zrobiłam i wyniosłam jej ubrania. :(
@PaniAg dziewczyny, które umieją szyć to są szczęściary ja jestem totalne beztalencie. Ostatnio zamówiłam córce narzutę na łóżko dwie zwykłe kwadratowe poduszki i jedną chmurkę i zapłaciłam 200 zł :(
@Kruszka trzymam kciuki daj znać co załatwiłaś w szpitalu.
 
Witajcie.
@Agaggagaaaa popieram odpowiedź @MatiMar. Ból bólowi nie równy... a tu chyba nikt nie ma wiedzy medycznej. Ja bym chyba niezwłocznie zadzwoniła do swojego gin jeśli by mnie to denerwowało.

Ja wczoraj wizyta u gin - mała szybko rośnie - termin z USG mam już 15 dni wcześniej niż z OM! Ułożona jest póki co poprzecznie i dlatego chyba daje mi popalić każdym ruchem...
No i zapadła ostateczna decyzja cc. Tuż przed lub tuż po świętach.

Wpadłam po tym chyba w jakąś słabą depresje... :( wszystko wydawało się tak odległe, a tu coraz bliżej i coraz więcej strachu. I jeszcze cc straszą na każdym kroku jakby to było wręcz samobójstwo! Eh...
Pozdrawiam mamusie, szczególnie te okołoświąteczne i cc ;)
 
reklama
Witajcie.
@Agaggagaaaa popieram odpowiedź @MatiMar. Ból bólowi nie równy... a tu chyba nikt nie ma wiedzy medycznej. Ja bym chyba niezwłocznie zadzwoniła do swojego gin jeśli by mnie to denerwowało.

Ja wczoraj wizyta u gin - mała szybko rośnie - termin z USG mam już 15 dni wcześniej niż z OM! Ułożona jest póki co poprzecznie i dlatego chyba daje mi popalić każdym ruchem...
No i zapadła ostateczna decyzja cc. Tuż przed lub tuż po świętach.

Wpadłam po tym chyba w jakąś słabą depresje... :( wszystko wydawało się tak odległe, a tu coraz bliżej i coraz więcej strachu. I jeszcze cc straszą na każdym kroku jakby to było wręcz samobójstwo! Eh...
Pozdrawiam mamusie, szczególnie te okołoświąteczne i cc ;)

A cc masz ze wzgledu na ulozenie czy jeszcze przez cos innego? :) pytam bo moj maluch tez jest w takim ulozeniu a chcialabym porod naturalny i nie wiem co mnie czeka.
 
Do góry