reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Mam nadzieję że poczuje ruchy . Wizytę mam dopiero 27.08
To i tak super, ja swoją będę miała dopiero w październiku :D małego widziałam 3 tygodnie temu i teraz muszę wytrzymać do 34tc :)
Na szczęście kopie i się kręci więc wiem że wszystko u niego ok.
Ale nie ma reguły na wyczuwa nie ruchów :)
Nie bez powodu zdarzają się ciąże z zaskoczenia, kobieta potrafi do samego porodu nie wiedzieć że jest w ciąży bo nie czuła ruchów i tyle. :)
Lekarz na pewno rozwieje twoje wątpliwości a jeśli bardzo cob to stresuje to może warto podjechać do szpitala, niech zerknal czy wszystko ok :) :)
 
To i tak super, ja swoją będę miała dopiero w październiku :D małego widziałam 3 tygodnie temu i teraz muszę wytrzymać do 34tc :)
Na szczęście kopie i się kręci więc wiem że wszystko u niego ok.
Ale nie ma reguły na wyczuwa nie ruchów :)
Nie bez powodu zdarzają się ciąże z zaskoczenia, kobieta potrafi do samego porodu nie wiedzieć że jest w ciąży bo nie czuła ruchów i tyle. :)
Lekarz na pewno rozwieje twoje wątpliwości a jeśli bardzo cob to stresuje to może warto podjechać do szpitala, niech zerknal czy wszystko ok :) :)
A czemu tak długo musisz czekać na wizytę jeżeli mogę wiedzieć? Wiesz to jest moja ciąża wyczekane bo pierwsza straciłam w 8tygodniu i też przez to się martwię
 
A czemu tak długo musisz czekać na wizytę jeżeli mogę wiedzieć? Wiesz to jest moja ciąża wyczekane bo pierwsza straciłam w 8tygodniu i też przez to się martwię
Siedzę w UK, tutaj są tylko 2 usg przez całą ciąże, ja ze względu na nisko umiejscowione łożysko będę miała trzecie w 34tc.

Domyślam się, ja miałam straszna panikę na początku, aż mi mąż detektor tetna kupił :)
 
Cześć dziewczęta;) nie wyspałam się dzisiaj.. Dokuczaly nogi, ciągle siku i jeszcze nam nietoperz wpadł w nocy do pokoju.. Dobrze ze mąż był to tylko się schowałam pod kołdrę i alarm wszczęłam heh. No a od 5 mała jakieś tańce mi urządza, będzie chyba ranny ptaszek po tacie..
 
Hej a ja nie spie od 2 czy 3... Syn sie przebudzil wiec wstalam od razu do wc. On zasnął a ja nie mogłam. I co dziwne dalej nie chce mi sie spać...
 
Dzień dobry ja też już nie śpię, czekam na obchód co ciekawego mi powiedzą z tymi ruchami to w 1 ciąży bardzo słabo czułam A zaczynało sie tak od 20 tygodnia, jeszcze się rozkręci, zobaczysz;)
 
Dzień dobry ja w pierwszej ciąży też słabo czulam ruchy a bylam szczupła dla mnie skakajacy ;)brzuch u innej kobiety to byla jakaś magia☺ a w tej ciąży czuje od 16 tyg.
 
reklama
A w którym tygodniu w czuliscie ruchy w pierwszej ciąży?
Ja w 13+ poczułam pierwsze puk i motylki później do 16tc tak sporadycznie puk raz na jakis czas motylki bulgotanie głównie po 16tc coraz więcej pukania a później już mała się kręciła wiercila [emoji4] tle ze ja mam ja tak ułożona i łożysko wysoko na tylnej ścianie i chuda jestem mam cienkie powłoki temu bardzo szybko i dokładnie poczułam cokolwiek
 
Do góry