reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No nie nadrobie tyle naprodukowalyscie...
Ja od rana na basenie z rodzinka, wrocilismy godz temu i padam :( zaraz cappuccino sobie zapodam.

Co do kosmetyków, dziewczyny naprawde odpusccie johnsona czy nivea...jakis czas temu byla mowa o tej stronce co laska bada sklad kosmetykow. Najlepsze hipp czy babydream z rossmana, ja bede miala tylko zel i szampon w jednym babydream oraz krem do pupy tej samej firmy. Johnsona mi sie odechcialo totatlnie po ostatniej aferze z zasypkami, co tam w srodku musi byc za chemia skoro raka powoduje?!
 
reklama
Tez nie jadlam tyle owocow, a teraz smakosz jestem, tylko leniuch i nic nie mam bo do sklepu nie poszlam:p

a wczoraj bylam w wawie na tych cotygodniowych badankach wszystko pieknie bardzo sie ciesze i o 16 25 wracalam do torunia i zagadalam sie z kumpela i przegapilam swoj pociag:D ale mi sie plakac chcialo, tzn jechal z innego toru niz bylo oznaczenie na poczatku ale powinnisny to przyuwazyc;) dobrze ze za 2 h mialam następny. ..
 
No nie nadrobie tyle naprodukowalyscie...
Ja od rana na basenie z rodzinka, wrocilismy godz temu i padam :( zaraz cappuccino sobie zapodam.

Co do kosmetyków, dziewczyny naprawde odpusccie johnsona czy nivea...jakis czas temu byla mowa o tej stronce co laska bada sklad kosmetykow. Najlepsze hipp czy babydream z rossmana, ja bede miala tylko zel i szampon w jednym babydream oraz krem do pupy tej samej firmy. Johnsona mi sie odechcialo totatlnie po ostatniej aferze z zasypkami, co tam w srodku musi byc za chemia skoro raka powoduje?!

Jest tez duzo podrobek johnsosna bo np jak pisze na opakowaniu johnsons&johnsons to juz jest zupelnie co innego ;)
 
Co do kosmetyków-umnie na początku do kąpieli tylko emolient (jeszcze zadecyduje jaki, ale chyba Emotopic z Pharmacerisa), krem do buzi na mrozy i coś do pupy:)
 
Owoce...teraz jak nigdy zjadam ich cala mase, dziennie robie ten moj koktajl, to juz tam wsadzam jarmuz, pietruszke, natke selera, kiwi, borowki, nektaryne, cytryne, jablko i arbuz :D a tak to nektarynki schidza jak woda u Nas i sliwki :)

Ostatnio wracamy z Wisly i na poboczu co chwile stoi staruszka z arbuzami, no tow koncu mowie do M, ze ma stanac i kupic. Wyszedl, poszedl, wrocil..wrzucil poliwe arbuza do bagażnika i z dziwna mina wraca do auta i mowi " a teraz wrocimy i sobie tego arbuza oprawisz w złota ramke.." 23zl polowa malego arbuza :cool2:

Smialismy sie pol drogi z tego arbuza, a jak kazalam po malinki skrecic, to M mnie prawie wzrokiem zabil :D
 
Grzesze... oj... [emoji23] [emoji85]
20180801_185218.jpg
 

Załączniki

  • 20180801_185218.jpg
    20180801_185218.jpg
    63,5 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Do góry