reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Haha zdolniachy z tych twoich dzieci, na takie i podobne akcje polecam "magiczne gąbki" można w rosmanie kupić ale drogo, ja na alliexpress zamówiłam 50 szt. za 20 zeta, poradzą sobie z wszelką twórczością dzieciaków a dodatkowo z fugami, piekarnikiem i białymi podeszwami w butach, podstawa mojej egzystencji, absolutny must have szczególnie w domu gdzie są;););) małe szkraby

Nie no ja im daje gabke lub sciereczkr i same zmywaja lub jak juz nie daja rady to ja plynem do naczyn i wszystko ladnie schodzi, gorsze sa sciany :D mamy je malowac zanim sie maluch urodzi i moze juz nie popisza :) bo z szyby na drzwiach balkonowych tez da sie umyc :) dawniej to corka jeszcze po plytkach pisala na korytarzu i w kuchni hehe
 
Ja przy starszaku używalam Nivea, teraz tez planuje, uwielbiaaam w sumie sama dla siebie tez kupuje

Ja nivea nie kupuje bo raz dostalam uczulenia i to pokrzywke, dzieciakom raz kupilam zel do kapieli to im okropnie skora sie wysuszyla, mialam rozne fimry bo i hipp i ziajka i dla nas najlepszy johnsons 3w1 :) i choc corka ma 4 lata to dalej ja w nim kapie a i ja sama glowe myje szamponem johnsons :D i mlodsza corke na poczatku tez kapalam w emolium bo cala skora jej schodzila po porodzie normalnie takie platy skory, okropnie to wygladalo, a pozniej jeszcze dluga walka z ciemieniucha ktora sie zaczela jak miala miesiac...
 
Hejka laseczki, widzę że temat kosmetyków wpłynął, chyba w dobrym moment ie założyłam wątek wyprawkowy hie hie :)

U mnie dzisiaj też cieplutko, rano z małżem pomoczylismy dupki w jaccuzi, woda 36st, a o 8 rano powietrze jeszcze rzeskie więc było bosko :)
Obejrzeliśmy sobie film, po czym mąż poszedł luli, I ja też się jeszcze dodrzemalam :) kurier mnie obudził o 13 z 4 paczkami <3
Dotarły moje pierwsze materiały do szycia :) :) :) póki co bawełna I dresik, czekam jeszcze na ost paczkę z minky I do dzieła :)!

Jak tak wlazlam do tego basenu to dotarło do mnie, że po raz pierwszy odkąd jestem w ciąży weszłam do wody która zasłania mi cały brzuszek jak leżę xD
Mały trochę pofikal I pokopal jak się tam moczylam, śmieszne uczucie, wydawało mi się że zyskał na mobilności xd
 
reklama
Do góry