reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Oj Sabi ale masz sny [emoji85][emoji23] znam to :D ja wczoraj zaopatrzyłam sie w chusteczki dla malucha z rossmana bo była promocja i porobilam zakupy przez neta, chusta dla malucha, kocyk, pieluchy... no i uwaga, zaczynam sie uczyć szydełkować :) co do położnej to ja nie mam zamiaru narazie zgłaszać sie do przychodni. Bede wynajmować chyba prywatna położna, która prowadzi szkole rodzenia. Ta środowiskowa jest obowiązkowa?? Dzis tylko leze pod wiatrakiem, masakrycznie ciepło.
 
reklama
Czesc dziewczyny [emoji5]
Leze i gnije od 8 w mym łożu!
Celebryta na dole dalej spi z moim piesełem..
Ksiezniczka daje mi tak popalic w brzuchu.. w sumie od wczoraj... chyba ma adhd po mnie [emoji5]
Kam dostal wczoraj cała serie kopniakow.. chcial dac buziaka w brzuch i dostal kopniaka, ale smiechu bylo [emoji5]
Moi rodzice szykuja niespodzianke o ktorej oczywiscie juz mi siostra doniosła i kupuja ksiezniczce wozek..
Mowie ze nie trzeba.. moja siostra poinformowala ich ze napewno nie bede chciala... bo Ja zawsze wszystko sama...po czym ojciec podsymował... ze "to je pierwszo wnuczka bydzie prinseska (smiech) i nic nie majom ( ja i Kam) do godanio..." on kupuje wozek! Tzn funduje [emoji5]a moj mowi tak...kochanie mamy 3x dziady (dziadki czytac prosze) mozemy im liste zrobic.
I na dobra sprawe sobie uwsiadomilam że My juz duzo mamy [emoji5] potrzebuje tylko wozek, fotelik do auta, wanienke jakies bodziaki, pajacyki i kosmetyki reszte mam.
I moge rodzic[emoji5]
I juz mam sobry humor!
Miego dnia [emoji5]
Ja wczoraj też zrobiłam listę braków w wyprawce.... Zabolala kieszeń xD
A i tak zapomniałam o sobie, koszule, podpaski itd xD
 
Wlasnie na fb jedna napisala ze w 13 tyg dziewczynka, w 17 dziewczynka a w 20 dziewczynce siurek wyrósł...ja sie juz stresuje, bo pelna szafa dla corki. Do 13 sierpnia zwariuje, doktorek ma wtedy potwierdzic na 100proc juz..
 
Wlasnie na fb jedna napisala ze w 13 tyg dziewczynka, w 17 dziewczynka a w 20 dziewczynce siurek wyrósł...ja sie juz stresuje, bo pelna szafa dla corki. Do 13 sierpnia zwariuje, doktorek ma wtedy potwierdzic na 100proc juz..

U mnie było juz widac bardzo dobrze siurka w 12tc... niemożliwe zeby nagle na tak późnym etapie wyrósł jak Filip z konopii :D
 
To ta położna po porodzie to nie jest ta z przychodni?bo mnie sie zdaje ze jak urodziłam córkę(12lat temu)to przyszła do mnie położna z przychodni.....
Tak, jeśli masz przychodnie do której chodzisz prawdopodobnie tam tez jesteś zapisana do położnej. Ale ona jeśli jej nie poinformujesz wcześniej to przyjedzie dopiero po porodzie bo nie wie ze jesteś w ciąży. U nas w ciąży się dzwoni do położnej ze jesteś w ciąży i wtedy umawiacie się na wizytę. Możesz położną sobie wybrać i zadzwonić do jakiej chcesz. Wypełniasz deklaracje i jest twoją położną środowiskową. Nie musisz mieć tej samej. Jeśli nie masz kontaktu z żadną przed porodem (bo nie musisz) to w szpitalu pytają przy wypisie jaką masz położną i jeśli nie masz to wpisują jakąś „z automatu” szpitalną.
 
Malutka wazy 227g niestety wyszedł nam problem z jelitami:( będę miała powtórkę prenatalnych 31 sierpnia. I 13wrzesnia echo serduszka malutkiej.
 

Załączniki

  • 5BCEDE79-C24E-4578-ABDB-00B34E79FCAB.jpeg
    5BCEDE79-C24E-4578-ABDB-00B34E79FCAB.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 89
Niestety tak wygląda ostra selekcja naturalna zarówno kobiet jak i ich ciąż :( najgorsze, że od 28tc mogą mnie z automatu dać na macierzyńskie jeśli coś się będzie działo i będzie wymagane zwolnienie lekarskie. Także strasznie by mi się srocil czas z maluchem :/ mam nadzieję że nic takiego się nie stanie.
To strasznie nieciekawie. To ja rodząc tak jak syna w 36i6 to prosto z roboty na porodówkę bym jechała :szok:. Współczuje :( i wytrwałości ci życzę.

Wlasnie na fb jedna napisala ze w 13 tyg dziewczynka, w 17 dziewczynka a w 20 dziewczynce siurek wyrósł...ja sie juz stresuje, bo pelna szafa dla corki. Do 13 sierpnia zwariuje, doktorek ma wtedy potwierdzic na 100proc juz..
:szok::szok::szok: To może poczekaj z tymi moimi wróżkami do poniedziałku ;)?
 
reklama
Do góry